Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő mulva lehet összebú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő mulva lehet összebújni egy új kapcsolatban, hogy rámenősnek se tartson a csaj, de maflának se nézzen? (lány 29, fiú 30 éves)

Figyelt kérdés
Nem a 18-20 évesek válaszát várom!
2008. szept. 20. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy hozza helyzet, ezt nem lehet időre pontosan meghatározni! Ne egy óra múlva és ne is egy hónap múlva sztem. De elég baj az neked, h 30 évesen itt tartasz, h ilyet kérdezel egy ilyen oldalon...eddig nem tudtad kitapasztalni??

jah és nem 20 éves írta a választ :)

2008. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtad,elég baj ez nekem,így is van.Ne firtassuk az okát,elég SÚLYOS.Nem kívánom senkinek.
2008. szept. 20. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nem lehet időpontot mondani. Te ismered a lányt. Vannak olyanok, akik szretnek várni, és vannak olyanok, akiknek tökmindegy. Ne rohand le egyből szerintem (legalábbis én ezt várnám egy pasitól), ha először alszotok együtt, akkor sem kell egyből szeretkezni, lehet csupán csak ismerkedni a másik testével. Ha tényleg komolyan gondolod a csajjal, ne akard egyből megdugni. Én lány vagyok és 1-2hónapot várnék míg ágyba bújok egy pasival.
2008. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azon múlik, mikor történik meg először... Nyilván nem az első randin. De, ha együtt alszotok, úgyis érezni fogod, hogy ő akarja e.
2008. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 29 a csaj, véleményem szerint az első adandó alkalommal próbálkoznod kéne, amikor úgy adja a helyzet. Aztán eldől hogy ő akarja e.
2008. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szépen, fokozatosan haladj mindennel. Ki fog derülni, hogy tetszik-e neki a tempó. Most hol tartasz?
2008. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennél van egyszerűbb is: beszéljétek meg! Nem vagytok már tinik! Ez a téma már az első randin is felmerülhet:lehet a lány egy tartós kapcsolaton van túl, nagyon fájdalmas volt a szakitás! AQz is lehet hogy egyelőre nem akar pár hónapig férfit érezni a lábai között. De az is lehet, hogy annyira bezsong, hogy már az első randin-éjszakán leteper. Na, ha igy van, hagydd magad!!!
2008. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!