Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni, mit kéne csinálnom hogy bevegye a szájába?

Figyelt kérdés
A mostani barátnömmel ,Szerelmemmel még nem volt orális szexben részem 2éve vagyunk együtt... adjatok pár ötletet nekem mit tegyek???
2008. szept. 20. 05:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Beszéltetek egyáltalán a dologról? Vagy csak vársz, ő meg nem is tud róla mit szeretnél? :))


Nem tudom mennyi idős a barátnőd, így csak általánosságban írom...

a fiatal lányoknál sokszor az a gond, hogy nem tudják mit is kezdjenek vele. :) Ezért inkább neki sem kezdenek.

Ha beszélnél neki róla, hogy számodra mennyire izgató ha előjátékként(!) a kezébe veszi és nyalogatja meg csókolgatja... Fejezd ki felé, hogy mennyire vágysz rá (ne azt hangoztasd, hogy az orális kielégülésre mert az már "feladat" esetleg megijesztheti) és mennyire szeretnéd ha elfogadna téged teljesen, ahogy – gondolom – te is őt.

A legjobb csali, ha nem kötelesség számára (mert mindenki csinálja) hanem ajándék amit adhat és amire nagyon vágysz.

Ha már a nyalogatáson túl vagytok, akkor mondd el neki, hogy azt élvezed a legjobban... (és mesélj izgatóan és részletesen arról, hogy hogyan esik jól neked).


Ha már nem kezdő a barátnőd és egyszerűen nem kedveli az orális szexet és ezt meg is mondta, akkor nincs megoldás. Fogadd el. Ha nem tudsz e nélkül élni (szerintem alap) akkor irány a szexológus ahol segítenek feloldani az ezzel kapcsolatos ellenérzéseit – ha ő is akarja.


Vígasztalásul csak annyit, hogy vannak nők akik eleinte nem kedvelik. Aztán amikor ráéreznek mekkora "hatalom" van a kezükben rákapnak a dologra. :)) Ehhez azonban az kell, hogy a férfi látványosan és hallhatóan élvezze a dolgot. A csendes szex unalmas a nő számára és ha nem kap visszajelzést, hogy a férfinak tetszik a dolog akkor elbizonytalanodik a saját ügyességében és vonzerejében és eluatsítja az orális szexet.

2008. szept. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Mi a barátommal azt csináltuk hogy fogtuk a tejszínhabot és mindenhol befujtuk egymást... és igy könnyebb volt... én rohattul féltem de ezzel teljesen meg lett oldva... mert ugye hiszen csak a tejszinhabot kellet leenni róla..:D:D

De persze mindenképpen beszélnetek kell róla...

2008. szept. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán először is őt kéne megkérdezned hogy miért nem akarja neked ezt megtenni.

Azt nem írtad te szoktad e őt orálisan kényeztetni, de ha igen, akkor próbálkozzatok a 69-es pózzal, ha ott lesz előtte, csak kezd vele valamit.

Viszont lehet hogy egyszerűen nem szereti a dolgot, undorítónak tartja hogy a szájába vegye, akkor törődj bele, és ne erőltesd mert semmi értelme.

2008. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te csinálod neki?

Lehet,hogy undorodik a dologtól v.fél tőle,mert nem lehet túl tapasztalt,ha az utóbbi 2 évben sem csinálta.

Beszélj vele,mond el,hogy mi a baja,miért nem akarja csinálni itt más lehetőséget nem látok.

2008. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ejjha köszi ezt mind...aham én szoktam neki csinálni.Téleg beszélnem kéne vele erröl.nálam alap h kényeztessem öt orálisan szal ..nah okés és nem 66%ban volt hasznos a válasz hanem nagyon is köszi csövi
2008. szept. 20. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
sok lány nehezen veszi rá magát erre. esetleg beszélhetnétek róla. de semmiképp ne legyél vele erőszakos, ha nem szeretne valamit. lehet, hogy még idő kell neki. főleg, ha te vagy az első barátja, biztosan fél is a dologtól: hogyan kell csinálni stb.
2008. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!