Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért hagyja abba a szexet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyja abba a szexet a felénél?

Figyelt kérdés
Ugyvan ez h megy az elöjáték aztán megy tovább és aktus közepén pedig néha azt mondja h neEee...elfáradtam.megfordul és utána szinte nemisszol hozzám. Mi történik most???
2008. szept. 20. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
nálunk is szokott ilyen lenni,mondja h nem bírja...elfárad,mert a pasi sokkal többet dolgozik!
2008. szept. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy csak ő dolgozzon, kiveheted Te is a részedet a szexből, nagyon megerőltető ám fél órát fekvőtámaszozni, próbáljátok ki kutyusban, vagy lovagold meg, vagy csak kezd el szájjal néha kényeztetni, ha fárad. Legyetek kreatívak, túl vagyunk már a sötét középkoron, hogy csak misszionárius létezzen.
2008. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én az 1.vagyok...hát én még hamarabb elfáradok lovaglás közben mint a barátom és akkor úgy csináljuk h ráhasalok és ő nyomkod...:)
2008. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

1. jóval hosszabb előjáték, nyalás, szopás, 69, akkor kevesebbet kell "üzekedni" az orgazmusotokig (mert ha már az dominál, hogy "hú elfáradtam", ahelyett, hogy "hú de jó" ott gáz van :S )

2. pózok váltogatása egy menet alatt is, így nem válik a dolog mechanikussá

3. ha mégis elfáradtok, akkor se kell durcásan hátat fordítani egymásnak, hanem puszipuszi, nyalifali :D, úgy kielégíteni egymást, vagy (és :D) később folytatni - nem kell "megtörni" a dolgot, ez butaság!

Hypathia

2008. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem furcsa, hogy csak úgy befejezi az egészet. Hány éves a kedvesed?

Az én kedvesem is sokat dolgozik, de a fizikai teher mellett még nagy felelősség is van rajta, így stresszes is a munkája. Nálunk a szex kikapcsolódás, és mindketten elég aktív emberek vagyunk. Váltogatjuk a pózokat, így tudunk pihenni közben. De bevallom, amikor én fel vagyok izgulva nem érzek fáradtságot, inkább tombol bennem az energia, és rajta is ezt látom.

Szerintem beszélnetek kellene, mert más állhat a háttérben.

Petranova

2008. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem hogy ez az elfáradás nem erről szól. Jó lehet hogy elfárad, de attól még nem kell abbahagyni. Kb. mennyi idő után fárad el? Hány éves? Mennyire tapasztalt? azért egy tapasztaltabb férfi ezeken tud segiteni.
2008. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!