Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom aktus előtt mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom aktus előtt mindig elmegy "wc-re" nemtudom mér, vagy minek de ezzel azért odavág egyet a hangulatnak, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem..azt se nagyon tudom mit csinálhat.Előjáték után, aktus előtt mindig eltünik egy 5 percre..
2008. szept. 19. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a sperma és a vizelet elég hosszan halad ugyanazon a csövön, ha pisilni kell, az ROHADT zavaró.
2008. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy az egész előtt menjen.
2008. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is el szoktam menni, pedig én lány vagyok, egyszerűen zavar ha egy ici pici ingerem is van a pisilésre
2008. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig szex UTÁN szokott kelleni nagyon pisilni (lány vagyok). HA előtte kell csak egy kicsit is, és nem megyek ki, az bizony csökkentheti az orgazmus mélységét. Lehet, ez fiúknál is így van.
2008. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem tehet.minden férfinak kell ilyenkor pisilnie.de mondjuk nekem mindig csak utána kell elmennem pisilni és ez is teljesen normális.szóval ezt nézd el neki.nem tehet róla.
2008. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.(: legközelebb ágymellé rakok egy bilit..xD
2008. szept. 19. 23:36
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
az zavaró ha közben kell pisilni. nekem olyankor nem is áll fel.
2008. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja az is lehet, hogy azért megy ki, hogy megmossa a farkát! Az nem hülyeség ám, szex előtt megmosni a nemi szerveket, főleg, ha orális szexre is sor fog kerülni!
2008. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én annyit fűznék hozzá, akármit csinál, pisil, farkat mos, stb., jobb lenne előjáték előtt, és nem utána csinálni.
2008. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!