Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretik a fiúk, hogy miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a fiúk, hogy miközben szájjal kényeztetnek egy lányt, az a szemükbe néz?

Figyelt kérdés
Ez mennyire egyén függő?(Nők is írhatnának tapasztalataik alapján)
2008. szept. 19. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy prűdéria, de én nem szoktam olyankor a pasi szemébe nézni. :) Sőt kissé az is zavar, ha néz közben, félresöpri a hajamat, stb. - de ezt meg szoktam engedni. (Úgy csinálok csak ilyet, ha a pasi fekszik; vagy kölcsönösen egymásnak 69ben, "fordítva" oldalt fekve)

Hozzáteszem, én sem igényelem, hogy a pasim a szemembe nézzen, amikor nyal. Valakit pluszban stimulál a látvány, de szerintem az érzés a lényeg. :)

Dehát ez szokás, kedv, stb. kérdése. (Viszont az a pozíció, hogy térdelve szopni az álló pasit, és közben felnézni rá, na az taszít.)

2008. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz... Bár én érzem a páromon, hogy szereti ha közben néha a szemébe nézek. Ő is félresöpri a hajam, hogy lásson, ezzel jelzi, hogy szereti nézni ha csinálom, ezért néha felnézek rá közben, de nem vagyok oda érte, hogy közben a szemébe nézzek.
2008. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor írjon már egy orálbarát férfi is, én.

Én speciel imádom, akkor adja teljesen oda magát a lány. Ott már nincs helye prüdériának, szégyenkezésnek és egyéb marhaságoknak.

2008. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyk és imádok közben néha a férfi szemébe nézni! mármint a barátoméba :P
2008. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én értem rosszul, de a kérdés nem arra vonatkozott, hogy a barátja kényezteti Őt és nem fordítva? Egyébként az én barátom inkább zavarba jön tőle, de ez szerintem egyénfüggő.
2008. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ó, tényleg félreolvastam. De végülis mindkét esetre válaszoltam.

1. válaszadó

2008. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam, általában behunyom a szemem közben. De azért sem, mert különben elkezdek nevetni. Milyen morbid már, hogy orrtól felfele látom?

A párom is szereti például nézni, ha én kényeztetem őt, de akkor sem tekintgetünk egymásra.

De mi már csak ilyenek vagyunk: a 69-cel is egyszer próbálkoztunk, percekig tartó nevetés lett a vége...

2008. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, ha a szemembe néz, nagyon bensőséges érzés.

De ez persze csak rövid időszak, mert elég nehéz nyalás közben folyamatosan felfelé nézni. Legalábbis olyan pózokban, ahogy általában csinálni szoktuk.

2008. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hülyén néz ki olyankor a pasi, ahogy lenézek, főleg, amikor egy kis szőrzet is van :)... úgyhogy inkább nem:)
2008. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan nézz a szemébe, ez is egy visszajelzés neki.
2008. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!