Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire gusztustalan/kellemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gusztustalan/kellemetlen menstruáció alatt szeretkezni?

Figyelt kérdés
(fiúknak, lányoknak egyaránt kérdezem)
2008. szept. 19. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő. Én semmi esetre sem csinálnám mensi alatt. Azt a pár napot ki lehet bírni. (Lány voltam)
2008. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Valóban egyénfüggő,de ha mégis szeretnétek csinálni és szeretitek egymást akkor szerintem nem gusztustalan.Előfordult már párszor hogy mi is csináltuk mensi alatt a párommal és egyáltalán nem volt kellemetlen.ilyenkor használunk gumit hogy elkerüljük a fertőzéseket és ennyi! (Lány voltam)
2008. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig nekem is averzióm volt, de úgy vettem észre, a legtöbb fiút egyáltalán nem zavarja, legfeljebb orális szexet nem végeznek ilyenkor (de van, aki még ilyenkor is kényeztetett ily módon, de megbeszéltük, -én akartam így, őt nem zavarta volna semmi- hogy csak a csiklómat nyalogatja meg egy kicsit :D:D:D )

Maga a szex ugyanolyan jó olyankor, mint máskor, ha elvonatkoztatsz a vértől - huhúúú, jártam úgy, hogy reggel azt láttuk, még a fal is véres lett (a kézimunka miatt, kézzel utána a falnak támaszkodhatott), meg lepedőt kellett mosni, kicsit berzenkedtem, de végülis inkább halálra röhögtük magunkat.

És tudd, hogy a menzesz alatti szex előnyösen befoylásolhatja a menstruációs panaszokat.

Mostanában úgy vagyok vele, hogy első 2 napban, ha nagyon folyik, nem szexelek, (mert akkor amúgy is nagyon görcsöl :S ) de amikor már csak kicsit, akkor hajrá! Azért teszünk alulra egy törülközőt, de az se hülyeség, ha ilyenkor egütt zuhanyoztok, és ott dugtok!

2008. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer csináltam úgy,de annyira kellemetlenül éreztem magam,hogy abba kellett hagyni!Pedig sokan azt mondják ilyenkor jobban élvezik,hiszen nedves vagy mint az őszi avar:)----------------lány voltam:)
2008. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, engem undorít.
2008. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha titeket nem zavar, védekeztek gumival a fertőzések miatt, akkor ezzel semmi probléma.

24 éves nő

2008. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon folyik nem kívánom egyáltalán, viszont a szárazabb napokon szóbajöhet, de csak ha mindketten akarjuk. (lány, 18)
2008. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ahogy nem vagyunk egyformák, senkinek sem ugyan az a véleménye. Én kifejezetten élvezem mensi alatt a szexet. Mindig csúszós, ilyenkor érzékenyebb, nagyon élvezhető.
2008. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van akinek ilyenkor 1-2 órára eláll.
2008. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A párommal a zuhanyzóban kezdtük majd bementünk a hálószobába,bennem volt 10percig,majd egymásra néztünk és megkérdeztük egymástól:Érzel valamit??!

Szóval erős vérzés alatt egyikünk sem érzett semmi extrát! Így jót nevettünk a dolgon...

2008. szept. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!