Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen szexuális pozitúrákat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexuális pozitúrákat alkalmazhatunk a párommal 29 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

29 hetes terhes vagyok és a párommal még sokszor együtt vagyunk szexuálisan és a "normál" pozt alkamazzuk(én alul ő felül).azt hallottam valahol,hogy a spermium tartalmaz olyan anyagot amitől megindulhat a szülés.

ez igaz? és hogy ha igaz is akkor meddig lehet ezt a pózt alkalmazni,vagy váltsunk át orálisra?


2007. nov. 11. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nálam ez a szexuális igény alább hagyott.Nincsen kedvem hozzá.Mink oldalról,vagy hátúlról szoktuk,mikor hogyan kényelmesebb.

30hetes kismama.

2007. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én végigszeretkeztem a terhességemet, csak arra vigyáztunk, hogy a pocakomat ne nyomjuk meg.
2007. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A szeretkezès az egèsz terhessèg alatt megengedett,esetleg az utolso pàr honapban jobban vigyàzni,de attol is fugg h az orvos mit mondd,ha o jova hagyja,akkor simàn. Hogy a spermium tartalmaz olyan anyagot,ami meginditja a szulèst az igaz! Az orvosok akkor szoktak ajanlani amikor kèsik a baba. Ugyh ezzel vigyàzzatok,mert konnyen lehet belole koraszulès! Minden jot! :)
2007. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen póz jó, ahol nem nyomod a hasad és nem fáj. Bízzátok a fantáziátokra. Maradhattok ennél a póznál is, ha a párod "ülő" helyzetben van és nem hasal rád.

A sperma valóban rendelkezik egy ilyen anyaggal, és szülés előtt szokták is ajánlani a nemi életet, pont ezért.

Ha a doki nem mond mást, nyugodtan szeretkezhettek. Ha félsz esetleg, ne élvezzen beléd, de nem kell lemondani a szexről, ha jól esik.-)

2007. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
segitsetek egy kicsit.most elsore lèptem be ide.èn is szeretnèk kèrdèseket irni,de nemtudom hogy kell kèrdèst irni.hova kattincsak,hogy tudjak kèrdèst irni?koszonom elore is.
2007. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!