Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyivel más óvszer nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel más óvszer nélkül szeretkezni? Könnyebben fog elmenni, és jobban fogja élvezni?

Figyelt kérdés

Barátom eddig még soha nem csinálta gumi nélkül, de gumiban nem tud elmenni bennem - lehet h nem is mer, nehogy terhes legyek.

Nemsokára szedek fogamzásgátlót, és akkor majd gumi nélkül fogjuk csinálni. Azt mondja h most azért nem megy el, mert nem érez túl sokat, nem mozog a bőr a péniszén.


2008. szept. 19. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
van benne valami.bár elég komoly frusztrációi lehetnek a gumitól,ha nem képes így elélvezni.minél hamarabb kezdj el gyógyszert szedni,hátha tényleg segít.
2008. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

úgy tud/akar csak elélvrzni hogy kiveszi, és kézzel befejezzük.

Lehet h tudatalatt fél h terhes lszek, mert ha pár napot késik a menstruációm, már rohanna tesztet venni

2008. szept. 19. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy ez lelki eredetű. A koton valóban általában csökkenti a pasiknak az ingert - de változó mértékben, valakinek meg se kottyan, valakit meg eléggé zavar - de olyat még nem láttam, hogy valaki nem tud elmenni gumiban. Fizikai okokból olyan nincsen. Olyanom már volt, akinek a gumitól lelankadt, és el se tudtuk kezdeni - király :( (sokszor inkább önzésről van szó, inkább kockáztassa a csajszi az egészéségét tablettával, tegye ki magát a trombózis veszélyének, mint hogy ő hajlandó legyen megszokni valamit, ami sok férfinak egyáltalán nem okoz gondot :S )

De a barátod esetében lehet, inkább túlzott féltés, aggodalom állhat fenn, nehogy "bajt okozzon" Neked, ezért nem MER elélvezni (és nem "nem tud"). Bár abba belegondolhatna, hogy ha gumiban élvez el Benned, akkor nem eshetsz teherbe. Ha rendesen használtátok, és utána egyből kiveszitek, biztos nem szakad ki ill. nem csúszik le.

2008. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj erről eszembejut mikor egy barátnőm mesélt hasonlót, a pasija állandóan parázott hogy mivan ha kiszakad a gumi meg minden és ezért nem mert elmenni a csajban, aztán rávette hogy szedjen tablettát. De ez sem oldotta meg a helyzetet, mert a srác akkor meg azért nem mert elmenni hogy mert mivan ha mégsem véd a tabi? Azt még csak észre sem lehet venni, mint a guminál hogy kiszakad. Komolyan... én ezen már csak röhögni tudtam:)
2008. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sem tudott gumiban elmenni, azóta tablettát szedek és nincs ilyen "gondunk"!
2008. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem a páromnak okozott gondot a gumi, hanem nekem. Szinte sohasem élveztem el, de mióta annélkül csináljuk...:P:P:P:P
2008. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 perc alatt lelankad gumiban...
2008. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gumiban én is ritkán és nehezen megyek el, alig érzek valamit. Anélkül meg állandóan le kell állni, hogy még ne... :) Ég és föld a különbség, a nőnek is.

Na jó, 16 éves koromban azért még nem számított ennyire.

2008. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Abszolut nem önzőségéről lenne itt szó!Engem is zavar a gumi, mert kipróbálnánk egy csomó helyen (kocsi, zuhany, stb),de a gumitól isznyat kénylemetlen lenne...

Másik, meg előszedni a gumit, hiába van odakészítve.. kicsomagolni h ne sérüljön meg, felhúzni.. hát... :S

És nem ő akarja rámtukmálni a tabit...

2008. szept. 20. 12:08




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!