Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 13 centivel mennyire tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 centivel mennyire tudok jol kielégiteni egy lányt?

Figyelt kérdés
tudom h sokan kérdezték már h nem a méret a lényeg meg bla bla bla de félek h emiatt elitélnek h 13 cm S
2008. szept. 18. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Szívás haver, de ha csak ettől teszed függővé, akkor főleg gondban leszel.
2008. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ilyen hozzászólásokat mellőzzél léccives meg amugy se értem
2008. szept. 18. 15:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ó.és hány éves vagy amúgy? egyébként csak a fiúknak szégyen ez max.. :) nekem nem lenne ciki ha a pasimnak akkora lenne. nem a faszáért szeretném:D
2008. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Tesssék már elővenni egy kurva vonalzót. Nézd meg mekkora a 13 cm. Na. Ez egy teljesen átlagos, és teljesen jó méret. Az mondjuk nem igaz, hogy a méret nem lényeg, az fontos, de ez a 13 jó. Elhiheted, hogy aki 20 cm van, az nem már nem kellemes, főleg ha nem is tud vele bánni, és mellesleg általában csak a pofájuk jár.

Szakirodalomban amúgy megtalálod, hogy nincs okod panaszra. A hüvely is kb 9-10 cm. Úgyhogy nyugi

2008. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
CSak 18 cm felett lehet,lehetetlen ekkorával,túl kicsi.
2008. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Ha levetkőzöl,s kiröhög,akkor állj odébb,ennyi.Aki valóban Neked lesz kitalálva,az szereti majd minden porcikádat.szintén szakirodalomra hivatkozva:az átlag 11-15cm.Egyébként pedig a híres olasz csábítók sem rendelkeznek nagy szerszámmal:D Van egy biológiai törvényszerűség,mi szerint északról az egyenlítő felé haladva csökken a hímvessző mérete.Kivételt képeznek a négerek,akik valami különös módon így sikeredtek.De közülük sem mind rohangál 24 felettivel.

Szóval,használd egészséggel,de főleg bátran;)

2008. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sosem a farokméretét néztem a pasiknak... az nem számít. És nem is hiszem hogy emiatt bármelyik normális lány kiröhögne vagy bármi baja lenne vele. 13 az nem olyan kicsi, én azt mondom inkább akkora legyen a barátomnak mint 20 centis :$
2008. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Első vagyok. Ha meg még ezt sem érted, akkor még főleg ne törődj a farkad méretével, még nőni fog :)
2008. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

elég játékos?????

ha igen,akkor nincs baj, ne törődj ilyen hülyeséggel.

lényegesebb az hogy HOGYAN csinálod...

2008. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszoakt .. :)
2008. szept. 18. 19:20
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!