Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, pár hónapja élek szexuális életet, de egyszerűen nem élvezem a szexet. Felkészültnek érzem magam rá, kívánom is, hogy a barátom belémhatoljon, de utána egyszerűen csak annyit érzek, hogy valami mozog bennem, és erős vizelési inger. (Tudom, hogy ez normális, de folyamatosan csak azt érzem, hogy majd\' bepisilek, mást nem.) Pedig elengedem magam és próbálok csak az élvezetekre koncentrálni. Barátomnak teljesen átlagos méretű a pénisze, nem túl nagy, nem túl kicsi. Mi lehet a baj? Még sosem volt hüvelyi orgazmusom, csiklói is ritkán. Emellett nagyon érzékeny a csiklóm.

Mit tudok tenni ebben a helyzetben? Szeretném élvezni a szexet, de az orálisat se tudom. :(


2008. szept. 18. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek veled, mert bár én élvezem a szexet, kívánom a párom, még sincs orgazmusom. Olvass el egy-két kérdést, választ, amit 3-4-el ezelőtt írtak, kb ugyanerről a problémáról szólnak.
2008. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
próbáljátok meg több pózban, és ne érdekeljen nagyon,hogy lesz-e orgazmusod. irányítsd a kezét előjátéknál, mutasd meg neki,hogy kézzel hogyan tud eljuttatni a csúcsra és akkor "tegye be",mikor már egy-két másodpercen belül orgazmusod lesz. Ha egyébként saját magadnak el tudod érni az orgazmust a csiklód ingerlésével és ha ő csinálja nem sikerül,akkor valószínűleg szorongasz, nem tudsz eléggé ellazulni és sokkal többet kéne csak pettingelnetek,hogy feloldódj(atok)
2008. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elején én sem mentem el a barátommal, hónapokig, aztán egy nagyon heves felizgult állapotban, lovagló pózban mentem el legelsőnek, mert akkor a csípőmet oda tekertem ahol fura meleg érzés árasztott el, és egyszer csak elmentem. Az a lényeg h a csípőddel te is mozogj, és irányítsd, és sikerülni fog ;-)
2008. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az erős vizelési inger nagyon jót jelent, ha tovább folytatjátok, akkor spriccelős orgazmusod lesz, ami nagyon kevés lánynak adatik meg. Elvileg az a legjobb orgazmus a nők számára. Tényleg nagyon ritka, ezért nem hallhattál még róla. Kitartás, lehet, hogy sokáig tart, mire eljutsz a csúcsra, de akkor nagyon jó lesz. Nerkem is sokáig tart sajnos. :( Bár amikor én vagyok felül, akkor nem. Azt tudom javasolni, amit az előzőek írtak: sok pózt próbáljatok. Elképzelhető, hogy egyik-másik pózt abszolút nem tudsz élvezni, ez nem a te hibád, mindenkinek vannak ilyenei. 20/L
2009. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!