Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi csöpöghetett kis belőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csöpöghetett kis belőlem szex közben?

Figyelt kérdés

Én voltam felül, gumival védekeztünk, nagyon nedves szoktam lenni, amikor felemelkedtem róla, akkor vmi vízszerű fehéres dolog csöpögött ki belőlem - totáé folyékony volt, mint a vízt, és kicsit fehér. Nem élvezett el, nem is bennem ment el. Belőlem jöhetett? Ja és nekem sem volt akkor orgazmusom.

Ezmiez?

A puncinedv az átlátszó és nyúlós..


2008. szept. 18. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hm....hát én ilyet akkor szoktam látni amikor valakinek egy ici-pici hüvelygombája van....nem érzel viszkető érzést meg ilyenek?
2008. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem éget, nem viszket. Ha gomba akkor nem sűrűbb, túró szerű?
2008. szept. 18. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a nedvben kevesebb a víz és több az anyag, akkor lehet. Pl a súrlódástól és a testhőtől könnyen elpárolog a víz, de a szárazanyag nem tud párologni.
2008. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti belőled jött, nekem is volt már olyan, nekem sem volt hüvelygombám, azóta sem tudom miért volt olyan a puncinedv, de én nem foglalkoztam vele különösebben :-)
2008. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni mégse vagyok gombás:) szinte csöpögök mikor lovagolok:)nagyon jó érzés ja és nem nyúlós hanem mint a víz szal nem vagy egyedül
2009. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!