Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már öt éve vagyok a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már öt éve vagyok a párommal aki már a férjem. Eddig még soha nem volt sex közben orgazmusom. Mit lehet tenni az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs szex közben orgazmusom, csak akkor ha a párom a csiklómat izgatja közben, de ez is ritka sajnos.. Nem tudom miért lehet, nem vagyunk egyformák, de ki tudja még az is lehet, hogy egyszer mikor nem számítasz rá, akkor lesz:) Kívánom, hogy így legyen!
2008. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ezzel nem segítek, de nekem sem volt még orgazmusom, sehogy sem, semmilyen izgatással sem, igaz én kb 9 hónapja élek szexuális életet, ami jó is lenne, csak hiányzik, hogy nincs orgazmusom. Ilyenkor azt szokták írni, beszélj a pároddal, mondd el, neked hogyan jó, ill. ismerd meg saját tested először. Én ezeket megpróbáltam, beszélün k erről, aztán mégsincs. Van egy állítólag nagyon jó könyv, próbáltam is megvenni: Szerelem mesterfokon ESZO( Elnyújtott szexuális orgazmus ) a címe. Brauer házaspár írta.
2008. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb. a huszadik fiúmmal sikerült.volt hároméves kapcsolatom is,egy éjszakás is.vele több,mint két éve együtt vagyunk és kb. másfél év után csúszott be az első,pedig nem csináltam semmit másképp..
2008. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szió.

félre ne értsd, nyitottan fogadd amit most írok :)

hasznaljatok olyan segedeszkozoket, ami segítheti.

gésagolyó, olyan péniszgyuru, ami rezeg (jajj, a paromon van, es mégis nekem jo az nagyon, meg persze neki is :))

vénuszpillangó, stb

ilyen pici apróságokat

egyreszt tok izgi, masreszt tenyleg segit

sok sikert!

ps: ja, nyugodtan rendelhetsz neten, en se tennem be a labam egy szexboltba..nem mert prud vagyok, hanem mert szegyellos :D

2008. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

csiklód izgatása közben sem?

Mert mi úgy csináljuk hogy először a férjem kinyal és ujjaz vagy mig el nem élvezek vagy közeli állapotba nem kerülök aztán jön belémteszi vagy ő izgat tovább vagy én csinálom saját magamnak.Jó hüvelyi orgazmusom még nem volt de így én is mindig élvezek.

De csináltunk együtt önkielégítést is az is szuper volt, engem nagyon izgatott aztán befejeztük együtt...

Próbáljátok ki.

Amúgy meg hosszabb idő kell amíg megtanuljátok egymást és türelem és jó érzék...

2008. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el, de ne is nyogodj bele! HA mindent úgycsináltok, mint eddig, igen kicsi a változás valószínűsége - bár elképzelhető, de érdemes segíteni magadon!

Mivel ez a kérdés nap mint nap felmerül, írtam róla egy cikket, és a következő tanácsokat tudom NEked és a többi válaszadónak adni:

[link]

2008. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
van orgazmusom, csak nem hüvelyi és nem sex közben . Vettünk vibrátort is amin van csiklóvibrátor is, és nagyon jó. Kis korom óta önkielégítést végzek, végeztem, zuhany rózsával, szóval ha a csiklóm izgatásáról van szó azzal nincs probléma, a hüvelyi orgazmus nem sikerült még soha.
2008. szept. 18. 18:25
 8/12 A kérdező kommentje:
ja és mi is szoktuk együtt csinálni a zuhannyal és tényleg jó aztán mi is együtt fejezzük be. csak sajnos ez gyakori mivel nem egyedül élünk.
2008. szept. 18. 18:27
 9/12 anonim ***** válasza:
nyugi majd alakul 5. hozzászóló voltam
2008. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a gésagolyós válaszadó.

Direkt nem ajánlottam a vibrátort :) próbáljátok ki a gésagolyót, vagy olyan "kis" játékokat, amiket akozben is lehet hasznalni, hogy benned van a parod (en azert szeretem a rezgő peniszgyurut, mert akkor egyszerre izgatja a csiklóm és a huvelyem)


illetve mégvalami eszembe jutott, az, hogy próbáljatok ki sok sok pozíciót, mert szinte minden pozicíónál más mélységben/szögben hatol beléd, és lehet, hogy eddig még nem találtátok meg a neked megfelelőt. (ne mondd, hogy mindet kipróbáltátok, mi több mint 10 eve vagyunk egyutt, de meg mindig talalunk ujat, pedig nem vagyunk egyutt keveset :))

2008. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!