Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan izgathatom a csiklómat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgathatom a csiklómat? Mert nekem csak csiklandós érzésem van, nem lesz tőle orgazmusom.

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha a közvetlen inger nem jó, megpróbálhatod a párnát, vagy a zuhanyt.

2008. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos elcsodálkozol, de már 28 éves vagyok, biztos másnak már kialakult ez ilyen korban , de nekem nem érzékeny a csiklóm, vagy hiába próbálom izgatni.
2008. szept. 18. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy ne erőltesd. én pl csak úgy tudok elmenni, ha vagy zuhannyal vagy csikló vibrátorral iuzgatom. a zuhany biztos jó lenne mert azt tudod állítani milyen nyomású legyen, próbáld ki szerintem nem csalódsz majd benne.
2008. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de fel vagy izgulva rendesen miközben magadat izgatod? Nekem akkor csiklandós ha úgy csinálom, hogy nem vagyok izgalomban. Próbáld meg úgy, hogy közben valami erotikus történetre gondolsz, vagy tegyél be egy szex filmet előtte, és ha már érzed, hogy felizgultál akkor próbáld meg izgatni a csiklódat. De ez csak egy ötlet:)
2008. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fel vagyok izgulva mindig, nagyon is nedves vagyok azzal semmi gond, csak az orgazmus hiányzik.
2008. szept. 18. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:

A párna tényleg nem rossz ötlet.De abból is a kicsi..:)Amikor izgatod magad nem hideg a kezed?mert akkor szokott elég csikis lenni.

Ja és miközben csinálod tényleg valami jó erotikusra gondolj és ne azon izgulj,hogy sikerülni fog e!!!

2008. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!