Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet előjönni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet előjönni egy barátnőnél azzal a kéréssel, hogy szeretném, ha időnként a kezével kielégítene, és a végkifejletig csinálja?

Figyelt kérdés
És ezt ne kelljen mondogatni,hanem magától tegye.
2008. szept. 17. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor hogy is? Le szoktatok már feküdni és ez külön kívánság? Vagy még nem történt semmi intim együttlét és ezzel akarod kezdeni? Írd már le rendesen.
2008. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A volt kapcsolatomban ez nem ment,szeretném ha a következőben megszokottá válna.Nagyon nagy kérés ez?Én szó nélkül megtettem a csajomnak minden alkalommal.
2008. szept. 17. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésre nem válaszoltál!Volt már szex? Amúgy meg nyugodtan mond el neki, mi is megbeszéljük a barátnőmmel mi kell a másiknak hisz nem tudhatsz mindent.Kérd meg szerintem nem lesz vele gondja.Esetleg kérdezd meg neki van e ötlete vagy kívánsága.
2008. szept. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nos ez egy fogós kérdés, lányokat irányítani kell ágyban, legalábbis a 90%-ot. Nagy részüknek meg akkor is mondani kell, hogy mit csináljanak, ha már a kezükbe adtad, mert amúgy csak pislognak szépen, hogy mit is akarsz :D
2008. szept. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de nekem sohasem kellett mondania még ilyet,mert nekem az is tök természetes volt,hogy orálisan kielégítem őt, mégha a kezemmel kezdtem is neki.

Szerintem fogd meg a kezét,és vezesd rá,hogy mit szeretnél.

2008. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy jövőbeni kapcsolatról van szó,ami még nem kezdődött el,pont ezért tájékozódok.(amúgy volt már több kapcsolatom,de a szexben nem volt oké minden)
2008. szept. 18. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell mondani csak elég ha a kezét oda irányítod szerintem ha elég érett nő tudni fogja mi a pálya.
2008. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem tudja akkor meg kell beszélni!!Hiszen honnan is tudhatná hogy mi az amitől te falat kaparsz!:)ha meg nem jó a sex az tönkreteheti az egész kapcsolatot.Beszéljétek meg kinek mi az egyéni kívánsága!!
2008. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!