Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha azt mondja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azt mondja, most fáradt?

Figyelt kérdés
A batárommal 2 éve vagyunk együtt, és mostanában gyakran (kb. hetente egyszer-kétszer) előfordul az, hogy este, mikor hozzábújok, azt mondja, hogy most ne kicsim, nagyon fáradt vagyok...Én meg egyrészt nem szeretnék erőszakos és tapintatlan lenni, hogy nem hagyom aludni, így mondom, hogy oké, akkor jóéjt. De egy csomószor sírok, amire neki bűntudata lesz, hogy visszautasított... Én meg úgyérzem, hogy nem vagyok neki elég kívánatos, erre ő biztosít róla, hogy én vagyok neki a legszebb, és mindig nagyon kíván. De sokszor mondja azt, persze csak viccelődve, hogy nimfomániás vagyok, ami részben igaz :), de jó értelemben véve...Csak nem tudom, hogy mit tegyek, mert ez nekem nagyon rosszul esik, meg nehéz kibírni nélküle, amikor annyira kívánom... (UI: tényleg elhiszem, hogy fáradt, sokat dolgozik, de hogy ilyen sokszor? nem szeretném, hogy erre menjen rá az amúgy tökéletes szexuális életünk...)
2008. szept. 17. 21:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
erre egyszerű a válasz:)... üljetek meg és beszéljétek meg. Nyugi... azért ilyen miatt biztos nem megy tönkre :)
2008. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig pedig ilyenkor kérd meg, hogy hadd bújhass hozzá.

Az is jó tud lenni - még, ha fáradt, akkor is.

2008. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én (19 éves fiu) igazán tudnám értékelni ha lenne aki meló után este az ágyban mellém bújna....(pihenni kettesben, szorosan egymás mellett, fognám a kezét..stb.)bármit megadnék érte, nem hiszem hogy a barátodnak ez zavaró lenne.
2008. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Bocs, de ez már hiszti kategória. Igazán megérthetnéd, hogy fáradt. Meg lehet, hogy neki nem kell annyi szex, mint neked. Ezért miért kell sírni? Azért, hogy lássa, hogy neked rosszul esik, és ő is rosszul érezze magát?
2008. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Igen, ez hiszti, bocsesz. Tudod az emberek néha dög fáradtak szoktak lenni. És lehet, hogy most olyan helyzet van melóban, h túl van pörgetve.


De tényleg, miért nem vele beszéled meg? Mit tudunk itt mondani, amit egy alapos beszélgetés során nem tudtok fölhozni?

2008. szept. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy vele kell megbeszélnem, csak nem akarom úgy mondani, hogy megbántsam vele, ezért voltam kíváncsi más véleményére is, hogy nem látom e rosszul a helyzetet.

Szerintem ez nem hiszti... :)

2008. szept. 18. 18:48
 7/11 granturismo ***** válasza:
Nálam ez pontosan fordítva van.Barátnőm szokta mondani,hogy fáradt,de én 100%-ig tudom,hogy így van!Tudom,hogy szar érzés az elutasítás,de ha igazán szereted,megvárod,amikor nem lessz fáradt és ő veti rá magad!Na és gondolj arra,hogy nem sülne ki belőle jó dolog,hogy fáradtan szexelne,mert vagy tulságosan hamar elmenne,vagy a szerszáma se lenne megfelelő állapotban,akárhogyan is ingerled,és szerintem az sokkal rosszab érzés,mint az elutasítás!Meg külömben is,nem a mennyiség számít,hanem a minőség!
2008. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És hogyha te vállalod az aktív szerepet? Úgy se akar?
2008. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ki kell várni, amíg Neki is jó lesz az alkalom, és eszemben sincs erőltetni a dolgot. Szeretem nagyon, szóval fontos nekem, hogy ne érezze, hogy kötelessége, az borzasztó lenne...Csak szinte én érzem magam rosszul, hogy szeretném Őt, amikor így kivan...Tudjátok, csak rossz érzés. De tényleg az a legjobb, ha megbeszélem Vele, csak szépen, nyugodtan, nem?
2008. szept. 22. 16:18
 10/11 granturismo ***** válasza:
Így van!Beszéld meg vele a dolgot!Mindenek ez a rendje,mert ha nem mondod el neki,akkor ő azthiszi minden rendben a kapcsitokkal,változatlan marad a helyzet,és te meg csak örlődsz emiatt.Üdv
2008. szept. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!