Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Régebben 6-7-8 menetet nyomtun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben 6-7-8 menetet nyomtunk le párommal egyszerre. Most 1-1 menetet szoktunk, de én sokszor vágyom többre. Neki meg nincs türelme ahhoz, hogy megmaradjon mellettem, mert ideges a jövő miatt. Mit csináljak hogy megint lehessen több menet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz a jövő alatt? Mitől fél? Nem igazán értem... ha egy menetben benne van, akkor nem mind1 már h több vagy sem?
2008. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a pénzügyi meg munkaügyi dolgokat illetően ideges és fél hogy nem fogja tudni megoldani, meg stb... és nem tom, én se értem.
2008. szept. 17. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt én nem értem. Nincs idő a szexre? Plusz túl ideges? Akkor csináld úgy, h eltudja magát lazítani.

És akkor biztos, ő is másképp fog hozzáállni...

2008. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te aztán megint egy megért nő lehetsz...csak az számít h hányszor szexel veled?? számalmas!! Nemcsak ekkor kell mellette lenned hanem ha problémája van támogatnod!!
2008. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen tisztelt utolsó válaszoló!

Megtennéd, hogy lenyugszol? Hidd el, találnék más pasit is, ha csak ez érdekelne. Lassan két éve vagyunk együtt, úgyhogy le lehet állni. köszönettel:

Kassai Veronika.

2008. szept. 18. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak az életben olyan dolgok, amiket együtt kell megoldani. talán, ha te is részt vennél a problémák megoldásában, akkor több lenne a sex. Ha meg már két éve vagytok együtt, akkor talán megértőbbnek kellene lenned, és nem az a lényeg, hoy hány menet van. légy kicsit megértőbb...Az idő múlásával mindig lankad kicsit a sex, minden pár életében. fontosabb lesz a gondoskodás, a szeretet, odaadás.
2008. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!