Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj ha huszonévesen sem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha huszonévesen sem tudok csókolózni? Fiú

Figyelt kérdés

Mondjuk össze szeretnék jönni egy lánnyal és amikor kiderül,hogy nem tudok mennyire romlanak az esélyek?

Mit gondolnak olyankor a lányok? mennyire hátrányos?

Ha nincs kivel gyakorolni,hogy lehet megtanulni?-ez a leghülyébb kérdésem


2008. szept. 17. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt hiszi hogy ezt külön tanulni kell. Nem kell tanulni. Nemond el a lánynak hogy nem tudsz. Ha arra kerül a sor, csináld azt amit ő. Száj kinyit, nyelv forgat. Érzéki puszik, amiket már csóknak hívnak... Ne parázz ettől. Honnan tudod h nem tudsz csókolózni? Csináltad már? És konkrétan mit csináltál?
2008. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy magyarázta el vki h úgy lehet gyakorolni ami elvileg hasonlít egy igazi csókra,hogy a kezed ökölbe teszed de úgy h legyen egy kis luk és a nyelved beledugod abba a lukba és mozgatod ahogy kedved tartja.Egyébként az első csók senkinek nem megy olyan jól mint a későbbiek.
2008. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En eloszor 19 evesen csokoloztam ugy igazabol... de buliba, ittam is, uh ugy konnyen ment a dolog. Tanulni.....hmmm ezt nem lehet, ha a lanyt szereted akkor az menni fog, nincs olyan h nemtudsz csokolozni, esetleg csak trükköket nem ismersz. Uh ha ki is akarnad probalni, es felnel akkor igyal es vesd bele magad az estebe. Eloszor megizleled a dolgot, es talan lesz is onbizalmad majd!!
2008. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,hogy nem tudok,hogy még nem csináltam.
2008. szept. 17. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Roszul tudod.

Ha majd sor kerül rá, elég, ha őt utánzod (finoman). Ezt még úgy is megteheted, ha te kezded a csókot.

2008. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, hiszen még nem próbáltad! De nem nehéz: csak mozgasd a nyelved a partnered szájában, 1-2 smár után rá fogsz érezni a dologra!
2008. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én is igy voltam, aztán egy buliban félrészegen egy csaj rámcuppant és kész.Az egész jött magától, utánna meg már kívánod és menni fog!
2008. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

nyugi, nekem van 1 haverom, lassan 21 lesz és még csak nem is dugott. smárolni meg pláne nem...

amúgymeg sztem húzz bele!!!

2008. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

az utólsó válaszolónak

"lassan 21 lesz és még csak nem is dugott. smárolni meg pláne nem.".. inkább fordítva még csak nem is smárolt pláne nem dugott--amúgy még én sem és több vagyok

2008. szept. 18. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

amikor össszejöttem a barátommal, akkor neki én voltam az első barátnője, viszont erre nem jöttem volna rá, ha nem mondja, mert nagyon profin csókolt:)

szerintem tanulni is lehet valamennyire, meg számíthat a tapasztalat. de van aki ügyes, van aki nem. meg kinek milyen csók tetszik.

2008. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!