Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar kinyalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar kinyalni a barátom? Én szoktam őt orálisan kényeztetni.

Figyelt kérdés
Egyszer mikor már feltűnt h nem csak véletlen kimaradás a nyalás, mondtam neki h nyaljon ki(részegen mondtam neki) és akkor sem tette. Pedig ő is ittas volt. Vajon miért? De én mindig szoktam orálisan kényestetni.
2008. szept. 17. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy nem tudja, hogy kell, és szégyenli, vagy valamilyen oknál fogja undorodik a szexnek ettől a fajtájától. Mi ezt nem tudhatjuk innen. Kérdezd meg tőle.
2008. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyszerűen kérdezd meg tőle!vannak olyan típusú férfiak,akik egyszerűen nem szoktak..én az összes ilyet dobtam:)
2008. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképpen le kell ülnötök ezt megbeszélni! Egyébként ha ő nem csinálja, akkor Neked sem kellene! Ha kiderül, h. alapból nem szereti az orális szexet adni, el kell fogadnod vagy új Párt keresni! Az is elképzelhető, hogy már volt egy rossz élménye!
2008. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

"Miért nem akar kinyalni a barátom?"


Kevés ennél fontosabb probléma van...

2008. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a nőknél is van ilyen hogy nem akarnak orálisan pasit kényeztetni, a pasiknál is lehet ilyen hogy nem akarnak nyalni. Lehet hogy undorodik a női nemiszervektől. Nem a tiédtől, hanem ugy ámblokk. Kérdezz rá egyszer nyíltan, és addig ne engedd el amíg nem válaszol.
2008. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ő nem kényeztet téged, akkor te se őőt!!!!!!!! legyen már kölcsönös vagy nmind2en vagy egyikőtök se! ezt gondolom! szerintem legegyszerűbb ha megkérdezed tőle h miért nem, a te barátod :)
2008. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ááááááá! sírok! ilyen gyurmó palikat! XD

ki most ha kell nyalni nem mer!! XD

vagy elvitte a cica a nyelvét! :)

2008. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ha szereted meg minden egyáltalán nem ettől kéne függővé tenni a kapcsolatotokat!!!!!!!!Ha nem akarja nem csinálja,ne hogy már....muszájból kelljen neki! Ha ezért kirúgod jobbat megértőbb lányt érdemel nálad!!!Én nem erőltetném kérdezz rá ha gondolod ha nemmel felel ez an!!! Nekem is van olyan amitől undorodok,s ha ezt vki nem érti meg sajnálom!!! egy 20 éves lány
2008. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta h erőltetem???? csak kíváncsi vagyok h vajon miért nem akarja. Am meg eszem ágában nincs h kirűgjam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2008. szept. 18. 15:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Ha egyébként is ilyen undorodós típus, szal más dolgokat, pl szagokat, vért is undorítónak tart, lehet, h ez is ilyen. Én úgy képzelem, hogy ha valaki igazán szerelmes, mindenét szereti a másiknak, és ilyen meg se fordul a fejében. Lehet, h van kivétel.
2008. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!