Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Zavaró a férfiaknak a befelé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró a férfiaknak a befelé forduló mellbimbó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 02:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt ilyen barátnőm.


hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem lepődtem meg. Meg az is átfutott az agyamon, hogy akkor most hogyan is kellene csinálni a dolgot. Ez volt kb. 10 másodperc. Utána meg nem volt jelentősége a dolognak.


Boztos van olyan, aki megjegyzést tenne a dologra, viszont az egész jellegéből következően ez csak akkor fordulhat elő, ha intim helyzetbe kerüsz az illetővel. Na az ilyet helyből felszállva lábközt kell rugni és még azzal a lendülettel kihajítani.

2008. szept. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nem szabad, hogy jelentősége legyen!

Egyrészt, ha végképp nem tudod leküzdeni azt az érzést, hogy ez valamiféle hátrányos tulajdonbság (szerintem nem az), akkor gondolj arra, hogy a pasi szerelmes Beléd, ha meg nem szerelemből létesítesz kapcsolatod, akkor arra, hogy neki meg kicsi a farka, szőrös a mellkasa, nagy a pocakja, pipaszár a lába, stb. stb. Ő talán tökéletes? :)

Másrészt, ne zárd ki azt a lehetőséget, hogy a pasi szépnek fogja találni a melledet! Ne úgy állj hozzá, hogy eleve szégyelled az adottságaidat, hanem legyen önbizalmad! :)

2008. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
A fentieken kívül: a befelé forduló bimbó legtöbbször kifordul, vagy kifordítható a terhesség alatt. Ha mégsem, a baba akkor is elég hamar rájön, mit kell tennie vele.
2008. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az van..hidegben,vagy izgalmi állapotban úgy meredezik mint a hegynek a csúcsa:) és a barátomat izgatja,hogy ő tett olyat,amitől előbújik:)
2008. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:) (bocsi de ekezet nelkuli billentyurol irok)
2008. szept. 17. 16:54
 6/12 A kérdező kommentje:
Orvosi beavatkozassal szerettem volna kordinalni,de koszonom maris elgondolkodtam,h nincs ra szuksegem es ilyen vagyok!:)
2008. szept. 17. 16:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vok, és az egyik bnőmnek láttam orvosi ellenőrzésnél hogy ilyenje van. Sztem nem csúnya, és ha valamelyik pasit zavarja is, akkor az nem érdemel meg. Sztem ez legyen mindenkinek a legnagyobb szépséghibája.
2008. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre meglepö lehet,mert nem számít rá az ember,de ha ez problémát okozna a párodnak nme érdemli meg hogy többet is mutass magadbol. amugy sztem fél másodperc és már másra figyel az ember :P
2008. szept. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Nekem is az van sajnos:( Nagyon szégyellem. Mindig félek ha új párom van, hogy mit fog szólni hozzá.Mi van ha keresi, és nem találja...

Másik problémám, nem merek felvenni olyan fürdőruhát, ami nem szivacsos, mert akkor rögtön látszana, ami nincs is.

Ezt a problémámat nem mertem egyik bnőmnek sem elmondani,mert nagyon gáznak tartom, mégha nem is tehetek róla:S

Minden esetre nagyon zavar a dolog, de műtétet semmi esetre sem akarok. Mégis van valami megoldás?

Ha tudna valaki tanácsot adni, megköszönném!

2009. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem is befelé forduló,és hihetetlenül zavar!:(

Szinte ez az egyetlen dolog,amit nem tudok magamon elfogadni!Főként ha intim kapcsolatba kerülök egy pasival,úgy érzem ,hpgy nagyon gáz,és félek,hogy emiatt majd nem lesz folytatása,mert nem tetszik neki nagyon ,és meglepődik h ez miért ilyen...:O

Volt már egyéjszakás kalandom ,és zavart nagyon...nehéz dolog...én is gondolkozok a műtéten

2009. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!