Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz ha a kedvencem a kutyapóz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a kedvencem a kutyapóz? 18 éves lány.

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legősibb mód, anno a emberszabásúaktól ered!Azért is jó!Na meg mert a zacsi paskolja a nunit...
2008. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, szerintem is nagyon jó kis pozitúra!!!
2008. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne állatias, és ez miért baj? Nehogy már valaki finnyáskodva bemesélje magának, hogy nem állatias... Sokszor pont ez az izgató, belegondolni, hogy állat módjára párzunk, gondolatban megtermékenyíteni a nőstényt, magunkévá tenni, tövig beleverni, jól belefröcskölni a méhébe... Ő meg kéjesen vonaglik, mint egy állat, kutya vagy ló, ősi szaporodási ösztönöktől vezérelten... Ne tudjátok meg, aki már látott állatokat, érdekes hasonlóságok vannak, kimondottan nőies megnyilvánulások... Bár most még talán finnyáskodtok, majd ha idősebbek lesztek, bizonyára másképp látjátok a dolgokat...
2008. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
a legjobb! ilyeneken ne is gondolkodj! :)
2008. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is ez a kedvencem.
2008. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ha nem kezdesz el közben hangosan ugatni akkor tuti ne gáz xD amugy mi férfiak általában nagyon szeretjük ugyhogy a párod sem fogja bánni :)
2008. szept. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyátalán semmi kivetni való nincs benne. Nem tudom elképzelni hogy jutott ilyen eszedbe :P
2008. szept. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi =)
2008. szept. 25. 17:05
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!