Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor bnőmmel pettingeltünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor bnőmmel pettingeltünk nem állt fel, azóta ez idegesít. Ha csókolózunk, simogatom, azon gondolkozok, hogy fel kéne állnia, figyelem, hogy áll-e, már nagyon ideges vagyok, tudom, hogy ezért nem megy. Hogyan tudnám elérni, hogy ne gondoljak erre?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok

Vannak erre vmi ötleteitek, módszerek? Vagy esetleg alkohol ilyesmi? Mit ajánlotok?


2008. szept. 16. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek nyugodj meg.

másodiknak az alkoholt hanyagold, mert az TÉGED nyugtat, azaz a szerszámot is. Ez pedig nem az amit el akarsz érni.


Nekem is volt ilyen bajom. Én arra jöttem rá, hogy ha a kedvesemmel foglalkozok, akkor nem foglalkozok magammal. Ezért nem izgulok fel testileg.

Nekem az volt a megoldás, hogy különválasztottam a dolgot. Most én kényeztetem őt, ő csak azzal foglalkozzon, hogy mit érez, majd viszonozhatja, ha végeztem. A dolog működik. Neki és nekem is sokkal élvezetesebb a dolog, mert semmi nem vonja el a figyelmünket.


Egy próbát megér.

2008. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lazítsál csak a barátnödre gondolj ne pedig a farkadra aztán fel fog ágaskodni:)gondolj valami izgire és jo lesz:)
2008. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alkoholtól még úgysem fog felállni! Egész egyszerűen kapcsold ki az agyad és csak a barátnődre koncentrálj!
2008. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet,hogy nem igazan tetszik a baratnod? gondolj akkor valaki masra,aki nagyon bejon neked!
2008. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!