Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kb mekkora méret a minimum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mekkora méret a minimum amit egy lány igényel?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 13:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát sztem ha a fiúnak már 13-14 centinél nagyobb van akkor az már jó mert a lányoknak úgysem "fér be " több. a vastaság az sztem fontosabb. De a legfontosabb az hogy a fiú hogy tudja használni és nem a méret. :) szval ha a fiú ügyes akk lehet neki kicsi is mégis kitudja elégíteni a lányt :)
2008. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
de hogyan lehet jól és rosszul használni? Mit értesz azalatt hogy jól?
2008. szept. 16. 22:29
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát azért egy 10 centistől nekem is elmenne a kedvem! De igenis a méret a lényeg! Ne legyen kicsi és ne legyen hatalmas sem! Legyen ÁTLAGOS!
2008. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
De azért hozzátéve: nem szabócentivel várom az ágyban! :)
2008. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

NEm ugyanaz a válaszadó vagyok, akitől kérdezted, de adok 1-2 szempontot.

Rosszul használni = hamar elsül (volt olyan nagyfarkú pasim, aki így volt, hát sokra mentem a méretével :( ), nem szeretkezik, hanem "hág", értsd: csak ki-be döfköd gyorsan, mint a nyulak, a gazdája nem biztosít elegendő hosszúságú és szenvedélyességű előjátékot;

Jól használni = szenvedélyes előjáték, jól bírja időben, megfelelő pózválasztás, érzékeletes, lassabb mozgás (sok csaj szereti mélyen, körökörösen, lassan, és nem döfködve)

2008. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
hát,a 20/5-ös nekem is meghozza a kedvem!!hülyeség hogy"nem a méret a lényeg"ezt a kispöcsű férfiak találták ki!!kell annál szebb látvány,mikor egy szép kis 20-as majd kicsattan a bőréből!!volt már dolgom,12 centissel,hát nem szex lett a vége,maradjunk ennyibe!
2008. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A minimális működő méret kb. 9 cm (izgalmi állapotban). Azzal még lehet valamit kezdeni...
2008. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
értem köszi mindenkinek:) hát hogyha 9cm akkor cseppet sem félek:)
2008. szept. 17. 16:07
 19/24 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, h. kis méret, hiszen a hüvely a férfi nemi szerv méretének megfelelően tágul! Orális szexnél pedig akár még előny is lehet, h. nem fullad meg a partner!
2008. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
a 10 cm alatt az nem túl jó. pesze ha felnőtt vagy.
2008. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!