Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, mikor jön el az idő és milyen az első? Fáj? Picit félek.

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor jön el, amikor mindketten megkívánjátok.

Ha nem félsz és nem görcsölsz, akkor nem fáj, mert attól fáj, hogy a hüvelyed nem lazul el rendesen.

4 szűz lánnyal voltam, egyiknek sem fájt.

2008. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek az első válaszadóval!! Csak akkor tegyétek meg, ha bíztok egymásban, és mindketten szeretnétek!!
2008. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na ja!Meg nagyon fontos ha úgy érzed közben hogy valami nem oké,hagyjátok abba,mert az első nagy nyomokat hagy benned,csak nem mindegy hogyan!
2008. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szió.Dóri vok.ej te csaj ilyenen agyalsz.tudom hogy megvan a barátod és már kellene,de hát te tudod.aki ezt olvassa annak üzenem hogy ismerem az illetőt és azért írok így!!:)

szerintem is gondold meg hogy mikor fogod megtenni,mert az első nagyon fontos!!ez kihathat a nemi életetre a jövőben.ha nagyon szereted a pasit akivel már 3 hónapja együtt vagy(lassan 4),akkor szerintem tedd,de vigyázzatok!!te is menj el orvoshoz előbb-utóbb meg a pasid is védekezzen!!mert nem szeretném ha egy gyerekkel beállítanám majd 5 év múlva az osztálytalálkozón:P meg amugy sem fertőzések meg minden.

ha eljön az idő,akkor AZ előtt sokat pettingeljetek,mert hidd el ha ellazulsz sokkal jobb lesz és nem lesznek félelmeid!!most ezt úgy mondom mintha én átestem rajta de nem,majd egyszer remélem.

de szerintem még egy kicsit várjál vele csak a te érdeked ha nem készültél fel rá akkor várj.na ennyi puszi barátnőd és osztálytársad Dóri

2008. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt a hülyeséget, hogy az első ilyen DRÁMAIAN számítana... baromság, hisztéria.. ha csak meg nem erőszakolnak első alkalommal, nem fog kihatni a későbbi nemi életedre. Nem kell agyongörcsölni ilyen természetes dolgokat, amik amúgyis a véredben vannak. Felesleges stressz.
2009. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!