Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, hogy párom ne aludjon el rögtön a szex után, vagy az nem is baj?

Figyelt kérdés
/ engem zavar/ lány vagyok
2008. szept. 16. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl, hogy nem este kicsit fáradtan szeretkeztek, hanem reggel kipihenten, vagy épp hétvégén napközben.


Alapvetően a nőknek fontos, hogy szeretkezés után a pasihoz bújhassanak, érezhessék közelségét. Egy férfinak kevésbé van ilyen késztetése.

Meg az is beleszámít, hogy rengeteg férfinak, miután elélvez, valahogy elmegy a kedve az egésztől. Nem azért mert nem volt jó, hanem ez valami biolóiai visszacsatolás, ahogy megvolt az élvezet, egyből visszaáll az alapállapot, villámgyorsan elmúlik a felizgultság.

2008. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a nőt feltölti a szex, a pasit viszont kifárasztja. ez biológia, nem sok mindent tehetsz ellene.


próbáld meg szóval tartani, mert ez egy eléggé rövid periódus, ha azon túljut, akkor már nem alszik el.

2008. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk.. én is rögtön elalszom szeretkezés után nemcsak a férjem, bár volt már olyan eset, hogy akart beszélgetni is, enni stb., én pedig aludni. :) Én nem igénylem az utójátékot, ilyen is van.
2008. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy,régen nekem is voltak ilyen elvárásaim.

Mondjuk még van pár év a harmincig,de így,hogy dolgozunk és gyereket nevelünk már annak is örül az ember,ha marad energia a szexhez és jöhet az édes pihenés.

Amúgy a pasik szeretnek lustálkodni és aludni szex után.

Ha jó a kapcsolat,szeretitek egymást és tudtok mindenről beszélni,akkor nem baj.Bújj hozzá és pihenj te is.

2008. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megerősítem a második válaszolót. A biológiát nem lehet legyőzni. Szexeljetek ébredés után, akkor bizti nem alszik el, bár akkor meg melóba kell rohanni utána.
2008. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk férfiaknak 3 biológiai szükségletünk van, szex, alvás, evés. Ezek bármilyen sorrendben :) De szex után már jöjjön valamelyik következő :D
2008. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!