Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell rávenni egy nőt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell rávenni egy nőt a szexre?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 17:55
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
96%
sehogy nemkell RÁVENNI..majd jön magától ha akarja.. ha meg nem,akkor így jártál..
2008. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Én 17 éves fiú vagyok és még szűz vagyok de csak a környezetem miatt zavar néha... Viszont nem bánom azt hogy nem feküdtem le valakivel 14 évesen... Nem vagyok az apád azt csinálsz amit akarsz, de én 14 évesen féltem megpuszilni is egy lányt. És lehet hogy a gyerekek mást mondanak, de így gondolják... Ahogy érzed. a lényeg hogy ugyan úgy védekezzetek!!!
2008. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, annak a seggfejnek üzenem, aki azt kérdezte, hogy tudunk-e olvasni. Szóval, ha azt kérdezi valaki, hogy pl. hol találkozhat 8 éves kislányokkal, mert simogatni akarja őket, akkor csak azt kell megírni neki, hogy hová menjen? Az egyéni véleményemet, hogy egy mocskos állat, ne írjam meg??? Jó, egy kicsit eltér a két dolog egymástól, de az ember már csak ilyen. Leírja a véleményét.


Egyébként láttátok a hírekben a 11 éves kislányt, aki gyereket szült? Hát hajrá, kedves fiatalok. Dugjatok amikor csak jólesik, aztán meg szüljetek pár picit, akinek jól elcseszitek az életét.


Kíváncsi lennék, hogy hány évesek vagytok, azok akik lehurrogjátok itt az értelmesebb embereket?


Igaz, hogy 2008at írunk, de azért álljon meg a menet! Vannak határok, ha tetszik, ha nem! Egyébként én 28 vagyok.

2008. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

De ne te szabd meg masok eleteben a hatarokat.

Majd o eldonti, hogy kivel akar lefekudni, es kivel nem.

Egyebkent meg, abbol, hogy en tizenketto evesen lefekszem egy fiuval nem kovetkezik, hogy meg abban az evben szulni fogok es hozzamegyek egy utepitohoz.

2008. szept. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

Igazad van, nem fogom megszabni neki, hogy mikor szexelhet. De ha bármilyen újságot fellapozol, vagy megnézel egy erről szóló műsort, mindenhol azt hallod, hogy a 14-16-16 évesek még nem elég felkészültek a szexre. Azt sem tudják, hogy hogyan kell védekezni! Itt is olvastam már olyat, hogy ha valaki szűz volt és nem védekezett, akkor lehet terhes??? Szerinted a mai fiatalok felkészültek? Ezek komoly dolgok!


Egyébként ha a kissrác olyat kérdez, hogy hogyan kell rávenni a nőt, akkor az már régen rossz.


Akkor szexel, amikor ő akar???? Te sem vagy túl értelmes, már meg ne haragudj.

2008. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
Hm... 28 éves lány vagyok, 16 voltam mikor lefeküdtem pasival. Korai volt. Nem vagyok konzervatívnak mondható, fullra vagyok varrva stb.. volt pasim nem egy nem kettő, de én agyonvernélek ha a 14 éves lányomhoz hozzányúlnál. Azt se tudjátok még mi a szex, a te számodra nem lesz különbség a szex és aközött ha kézzel kivered magadnak. Remélem a lány apja is ezt gondolja. Hagyd békén azt a kislányt. Én elhiszem, hogy fejlődő rohanó világban élünk, nem is azt mondom hogy másszunk vissza a fára, de azért álljon már meg az ágybaszarás, mindennek van egy határa. Az eszem megáll, hogy már a 10-11 éveseknek is a dugáson jár az eszük.
2008. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mar honnan ne tudnak a 14-16 evesek, hogy hogyan kell vedekezni? Aki nem tudja, az ne csinalja, de aki tudja, az miert ne?

Nem mindenkinek fontos a szex erzelmi resze[nemcsak most nem, kesobb sem] igy nem fogja hudemegbanni ha "koran" elkezdi, mert szamara ez nem jelent semmit, maximum kicsit ideges elotte, mert ez uj szituacio az eleteben. Nem minden lany erzelgos es nem mindnek kell naplemente meg gyertya ahhoz, hogy kielegitse magat, es nem mindnek van szuksege bizalomra a szexhez.

Ezt vagy elfogadjatok, vagy nem. Attol meg nem lesz kurva, hogy nem var 10 honapig a pasijaval, mielott lefekudnenek. Azert, mert te ugy latod, hogy 14-16 evesek nem eleg felkeszultek ra, hat istenem. De ez nem mindenkinel van igy. Nalam sem, nem bantam meg.

2008. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Nem értem miért kell csodálkozni azon hogy a mai 10-11 éveseknek a sexen jár az esze, elég csak délután leülni a tv elé és mindjárt szembetünik,hogy min nönek fel a gyerekek manapság, hogy az internetet ne is emlitsem...

A gyerekekre meg különösen igaz,hogy amit nap mint nap látnak azt akarják átélni.

2008. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ég világon semmi köze a szexnek a korhoz. Ismerek olyan 20 éves egyetemistát aki óvszer nélkül dugatja magát a barátjával aki mellesleg bevallottan elélvezett többször is a nő tudta nélkül aktus közben és tudom magamról hogy 14 évesen bőven több eszem volt ennél a nőnél és sokan másoknál is, és tájékozottabb voltam szex téren mint a legtöbb huszonéves.


A szex nem korhoz kötött. Tudáshoz, testi-lelki érettséghez.


A sok barom ember aki azt sikítozza hogy a tizenéves fiataloknak nem kéne szexelnie el kéne hogy gondolkozzon egy kicsit.

A visszatartás, tiltás ritkán győzi le a trendet, a korabeli közösség nyomását, a vágyat, a kíváncsiságot, az önbecsülést, arról nem is beszélve hogy a szexet agresszívan, szégyenteljesnek, rossznak kezelő szülők nevelése általában egy életre szóló lelki szorongást okoz. A legtöbb fiatal még a 14-15 körüli éveiben elveszti a szüzességét (a legtöbb lány meg is bánja). Miért? Mert retardált emberek nevelték és retardált társadalom egy része a szexbe uszítja őket, a másik pedig vörös fejjel, ordibálva rugdossa távolabb tőle.


Most mit csináljon szegény gyerek?


Ideje lenne felnőni ennek a sok .. "felnőttnek" és lenyelni a dühüket meg a mindenféle negatív érzéseiket és értékes információval, tanácsokkal, technikákkal ellátni a fiatal, szexen gondolkodó kölyköket.


Ha mindkét fél tudja hogy mit csinál, ha a fiú tudja, hogy a lánynak mi esik jól, ha foglalkozik vele, nem csak magával, ha megvan a kommunikáció és az óvszer akkor nem jártak e jobban (nem járnak e a szülők is jobban) mint azok a fiatalok (a többség) akiknek fogalmuk sincs az egész aktus hogyanjáról?



A nyitókérdésre választ adva: ha ilyet kérdezel akkor kétlem hogy készen állnál a szexre, mert nem hiszem hogy tudnál adni is a partnerednek és a szex, ha csak az egyiknek jó az valójában a maszturbáció egy undorító formája.

2008. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
37%
Barom vagy te, kedves utolsó.
2008. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!