Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van barátom és nagyon szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és nagyon szeretem, de van egy nő aki olyan hatással van rám ha rámnéz akkor olyan furcsa érzés kap el. Ha a közelembe van remegek. Talán többet érzek iránta mint egy barát? Mit tegyek? Kerüljem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy azert erzed hogy remegsz mert rosz hatassal van rad egyebkent ki es mi ez a no neked? ismeros? baratno?
2008. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kolléganő!És nem rossz érzés ha rámnéz vagy ha remegek
2008. szept. 15. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
hat akkor nem tudom mit mondani erre :)
2008. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz??:)
2008. szept. 15. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Nincs abban semmi különös, ha van barátod, de ugyanakkor egy nő is képes izgalmat kiváltani Belőled. A szexualitás sokkal bonyolultabb, mintsem leírható lenne a megszokott kategóriák mentén: "heteroszexualitás", "homoszexualitás". De az okokon érdemes lenne elgondolkozni.

Lehet, hogy biszex vagy, de mivel a biszexualitás nem feltétlenül jelent "bigámista" igényeket, nimfomániát stb. (én is biszex vagyok de ha van pasim, nem szoktam nővel sem félreszexelni, max. akkor, ha amúgy is romokban a kapcsolat; illetve amikor bele voltam bolondulva egy nőbe, kevésbé igényeltem a "férfitársaságot"), érdemes elgondolkozni azon, nem-e a meglevő kapcsolatod valamilyen hiányossága "tette lehetővé" azt, hogy valaki más, ez esetben egy nő iránt feltámadjon a vágy. Lehet, ez csak egyszeri, kivételes dolog. Egyes, "amúgy nem biszex" nőknél ez gyengédségvágyból szokott fakadni. De az amúgy nem leszbi/biszex nőknél a másik nő iránti vágyat az is motiválja, hogy a példaképének tekinti a másikat, felnéz rá, olyan szeretne lenni, mint ő, külsőleg, és/vagy belsőleg. De az is lehet az ok, hogy a barátja mellett alárendeltnek érzi magát, míg egy nőtől megkapja az egyenrangúságot.

Akárhogy is, ha a vágy kölcsönös, kár kihagyni ezt a gyönyörű tapasztalatot. :) Okozhat ugyan érzelmi gubancokat, de női kapcsolatoknál könnyebb ezen túllépni, simán megmaradhat a barátság "utána" is. Ha egyszer lefekszel egy nővel, attól önmagában nem leszel leszbikus, sem biszexuális. Legfeljebb nyitott, és egy tapasztalattal gazdagabb. Érdemes bátornak lenni, és elszakadni a konvencióktól. Bonyolultabb, de érdekesebb.

2008. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy ő az egyetlen nő,aki szexuálisan vonz.lehet,hogy teret kellene engedned ennek,főleg,ha ő is benne van.
2008. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak olyat tégy, ami után még tükörbe tudsz nézni.
2008. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!