Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet vmilyen rossz hatása,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vmilyen rossz hatása, ha többször csinálom a zuhanyrózsával való csiklóizgatást?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne?
2008. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom..kérdezemm..akármi..:SxD
2008. szept. 14. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy letekeri a vizórát a falról! :-)


Ezen kívül semmi mellékhatása.

2008. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha a hüvelyedbe megy a víz többször is,akkor kimoshatja a jó baktériumokat,ami azzal járhat,hogy legyengül a hüvelyed védekezőképessége(és esetleg könnyebben elkapsz valamit).Ha pedig sokáig csinálod,akkor nagy lesz a vízszámla :-)
2008. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Bajod nem lehet az tény.De ha párod nyelvel akarna kielégíteni akkor lehet,hogy kudarcot valsz,mert nem fogsz tudni elmenni.Nálam is ez volt ezért mondom.Inkább csináld 1héten egyszer és akkor nem lesz gond a párodnál.

Ez csak egy jó tanács!

2008. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen ettől tartottam köszi a válaszokat:)
2008. szept. 15. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Nos, igen az a baj ezzel, hogy ilyen ingereket a legszuperebb férfitől sem fogsz kapni. A zuhanyrózsához vagy hozzászokva, ezért a hagyományos módokon nehezebben tudsz majd elmenni. Csináld magadnak inkább kézzel!

Petranova

2008. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már kemény egy éve majdnem minden nap csinálom.

Akkor én most elcseszetem magam? Mármint .. " ki lehet javtani a hibát " azzal, hogy két hetente egyszer csinálom? De már komolyan olyan, mint a drog. :D

2009. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!