Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem állt fel a apsimnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állt fel a apsimnak, akárhogy próbáltam izgatni. Csináltuk már orálisan, úgy minden rendben volt. Mi lehetett a baj? Azt mondta, még sose volt ilyen vele. Akkor én csináltam valamit rosszul, vagy nem voltam elég izgató számára?

Figyelt kérdés
Pár hete jöttem össze a fiúval, és minden olyan jó volt eddig.Félek, h most emiatt elveszítem majd, mert nem jön össze a szex...Mi lesz, ha a legközelebbi alkalommal se fog összejönni?Szerintem kicsit kicsi a farka,és mikor orálisan kényeztettem,úgy se volt igazán kemény,így hogy tudja majd betenni nekem?Kérlek, segítsetek!
2008. szept. 14. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok meg minden lehetséges megoldást. Nem az a megoldás hogy szétváltok hanem hogy összeszokjatok szex téren is. Ha meg a szex miat szétváltok akkor nem is szerettétek egymást igazán.
2008. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Ez volt az első alkalom, h le akartunk feküdni egymással, és eléggé maga alatt volt, h nem állt fel neki...Próbáltam nyugtatgatni...Azt mondta, h most elrontódott minden...Ekkor megijedtem, h ott akar hagyni, ezt el is mondtam neki, de aztán mondta, h ne butáskodjak, nem ezért szeret, nem fog elhagyni emiatt.Azt mondta, h sose járt még így, akkor velem volt a probléma?Én megpróbáltam minden tőlem telhetőt megtenni,nem tom mit kéne még csinálnom.Ő azt mondta ,nem az én hibám volt ,nem tudja mi történt... Nem voltam izgató számára? Kicsit félek a kövi alkalomtól, mi lesz, ha akkor se jön össze.
2008. szept. 14. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is ezt volt az első alkalommal,a barátomnak nem állt fel egykönnyen de sikerült,azóta megállás nélkül áll neki.:P:)Meg kell még szoknotok egymást,próbálj ki különféle dolgokat amivel izgathatod!Vagy kezd el orálisan és aztán meg mehet a rendes szex!!Puszilgasd a nyakánál,gyengéd harapdáld,a köldöke alatt kezd el simogatni,simogasd a nemiszervét nadrágon keresztül aztán nyúlj be neki a gatyóba,stb.Sok sikert!!!
2008. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a Te tanácsodat is! Próbáltam a szex előtt orálisan felizgatni, de nem volt hatásos :S Ezért nem értem, mi lehetett a baj, h még arra se állt fel neki, pedig korábban, míg csak pettingeltünk, minden rendben volt, erre eljött a nagy alkalom, és befuccsolt... Az lehet, h velem volt a probléma, nem voltam elég kívánatos neki, vagy valamit ennyire rosszul csináltam? 1 pasim volt csak előtte, vele nem fordult elő...
2008. szept. 14. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem stressz... en pl. a stressztol elo alkalomnal masfel ora utan sem tudtam elelvezni... abba hagytuk, mert belefaradtunk!
2008. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem izgul a barátod, azért nem áll fel neki rendesen. De még azt is megkockáztatom h előtted nem is volt még nővel. Próbáljátok megbeszélni!
2008. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos elöfordul(hat), hogy a barátod azért van stress-helyzetben, mert érzi-"MOST" kell(ene) "teljesiteni" neki..

Ha találkoztok, talán hamar akartok "beindulni" - vagy tán a barátodnak hamar.Az is lehet, hogy kisebbségi érzése van,talán ö nem érzi magát elégnek Hozzád.Én orvos vagyok - 1,5 éve benne egy európai-amerikai-kanadai párkapcsolati/nöi hormon vizsgálatban( hosszú lenne itt részletezni) - több ilyen párt talaáltam/tunk.A merevedési zavarnak szinte mindig psychés gátlás az oka./ Legalábbis úgy 45 év alatt.

Laci

2008. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Laci és a többiek! Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket/tanácsaitokat/kommentjeiteket, aranyosak vagyok, hogy írtatok! Köszönöm!

Megmondom őszintén, nem kérdeztem tőle, h hány nővel volt már, úgy gondoltam, nem akarom tudni/nem mertem megkérdezni, meg azt tudom, hogy volt nem egy barátnője már, hogy-hogy valószínű, h nem szűz már, meg hát 22 éves már, szóval nekem viselkedésileg az jött le, hogy volt már nővel, ráadásul azt mondta, h sose fordult még elő ilyen vele -akkor valószínű, h nem én vagyok neki az első ilyen téren.

Hát meglátom, mi lesz a következő alkalommal, megpróbálok mindent megtenni, h mindkettőnknek jó legyen minden, igyekszem majd a stresszes helyzetet feloldani, remélem sikerülni fog!

És köszönöm Nektek még egyszer, tényleg nagyon hálás vagyok a sok válaszért!!!

2008. szept. 16. 19:13




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!