Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Drága fiúk! Amikor egy lánytól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága fiúk! Amikor egy lánytól FEHÉRNEMŰS képet vártok, szimpla melltartó bugyi vagy valami szexi fehernemű is mehet? Melltartós elég? Fej milyen legyen? Szelfibe vagy tükör?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fej egyelőre nem kell, vagyis az külön képen oké. A legjobb, ha legalább három képet csinálsz, egyik bugyis kép, elég közelről. Másikon melltartós, szintén elég közelről. Harmadikon meg telibe fej nélkül, +1 külön fej...

Ok?

Küldheted. :)

25F

2015. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy dögös fehérneműbe közbe villantsd ki a ciciket és húzd félre a bugyit,aztán bepucsítani lássa a feneked és ha tükör előtt csinálod látod az eredményt is:)Küldheted nekem is:)
2015. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 aszlan ***** válasza:
Nekem jo bugyi es meltarto nekul a farkam én se ugy mutatom hanem kilogatva belőle.
2016. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!