Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet olyan h nekem nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan h nekem nem lehet a csiklómat izgatni vis nem izgulok fel ott?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ha lehet, hogy egy embernek 2 feje legyen, akkor az miért ne lehetne?
2008. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

De hülye vagy öcsém, első válaszoló!

Miért kell ilyennek lenni?


Amúgy előfordulhat. Nem mindenki egyforma!

2008. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
lehet, csak ritka
2008. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
hat szerintem nem kell panikba esni...a csiklo nagyon erzekeny....szoval szerintem fel lehet izgatni...csak az nem megy olyan konnyen.azt tanacsolom neked...hogy probalgasd szepen magadnak otthon...mikor egyedul vagy es senki sem zavar...lazulj el...tegyel be vmi jo kis zenet....simogasd magad ...probald elvezni az erintesed...ne "tamadd" le egybol a csiklod...mikor mar ugy erzed a simogatas utan,hogy muszaly oda nyulnod mert mar non jol esne ha ott is simogatnad magad akkor oda nyulhatsz...simogasd fel-le,korkorosen...a huvelybemenetedet is ugyanigy...es ami meg sokat dobhat a dolgon az az ha mozgatod a csipod...es ha mar benedvesedtel az mar jo jel...ha nem kivanod a dolgot akkor meg hiaba probalkozol mert nem fog menni...sok szerencset :)
2008. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy?

Ha már elég idős, és a fenti módszerrel hónapok alatt se megy - akkor lehet, hogy frigid vagy. Orvos többet tud mondani.

2008. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem hiszem, hogy olyan nagy a baj, hogy orvos kéne! (Amúgy sem hiszem, hogy az orvos komolyan foglalkozna az ingerlésre nem reagáló csikló problémájával, ha más nőgyógyászati probléma nem áll fenn. A "frigiditást" pszichológus kezelheti, de én biztos vagyok benne, h Nálad nem erről van szó. Gondolom, nem rég kezdted a dolgokat, aggodalomra a világon semmi ok!!!)

Szerintem sem kell egyből a csiklóhoz nyúlni, akár Neked, akár a barátodnak, hanem előbb finomabb izgatás (csókolózás, ölelkezés, máshol simogatás, puszilgatás) szükséges, és a csiklóhoz se mindegy, hogy hogy nyúlnak hozzá. Ha valamelyik mozdulat jobban v. rosszabbul esik, nyugodtan jelezd a barátodnak. Ha a probléma abból fakad, hogy egyedül nem megy, akkor se aggódj, mert van, akinek egyedül nem nagy élmény, partnerrel meg égszakadás-földindulás. :)

2008. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amíg nem kezdtem el ön kielégíteni nekem még kellemetlen érzés is volt. Én se tudtam élvezni, de amint elkezdtem naponta több orgazmusom is van, és nagyon jó érzés :)
2010. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!