Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tönkreteheti a barátságot a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteheti a barátságot a szex?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok, 17 éves, és az egyik legjobb lány barátommal lefeküdtünk...Egyikünknek sincs most párja, egyszerre hagytak el minket, mi megkívántuk egymást, és lefeküdtünk...Nagyon jó volt mindkettőnknek, de én félek, hogy ez tönkreteheti a barátságunkat...!!! Szerintetek hogy van ez???
2008. szept. 14. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mivel lefeküdtetek...ez azt jelenti hogy kívánjátok egymást...és most hogy meg is történt, ráadásul jó volt mind kettőtöknek így tuti...de szerintem amugy is.Legalábbis én biztos nem tudnék lefeküdni a legjob barátommal!
2008. szept. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez fogja tönkretenni, hanem az, ha összevesztek.

Próbáljátok azt elkerülni.

2008. szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az leginkább attól függ, hogy melyikőtök hogyan éli ezt meg. Ébred-e valami barátságon túli érzelem.

Én elhiszem, hogy fiú-lány barátság nincs. A barátoddal szinte mindent megosztasz, rengeteget vagy, és ha egy lányról van szó, akkor szerintem lehetetlen, hogy ne szeressen bele valaki a másikba előbb-utóbb, főleg ha épp nincs senkije.


Szerintem tisztáznotok kéne, hogy kinek mit jelentett a szex. Csak szex, vagy szeretkezés...


Ha meg tönkreteszi a barátságot, de valami jobb lesz belőle, az nem feltétlen gond..

2008. szept. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem barátok nem dugnak! Ez biztosan kihatással lesz a kapcsolatotokra, méghozzá valószínűleg negatívan. Nem hinném, hogy ezek után minden úgy folytatódna, mintha semmi sem történt volna.

Ha rendszert csináltok a szexből, de nem fogtok járni, az már valamiféle nyitott kapcsolat lesz, és nem barátság.

Ha pedig az első volt az utolsó is, akkor sem lesz szerintem ugyanolyan a barátság, mert túlléptetek egy határt, zavarban lesztek egymás társaságában. Ha ez nem így lesz, az az én szememben nem normális, de lehet, hogy én vagyok a maradi...

2008. szept. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megkívántátok egymást, lefeküdtetek és jó volt, miért nem fontoljátok meg, hogy járjatok? Így a barátságotok nem tönkremegy, hanem tovább lép, kiteljesedik! Így is fel lehet fogni! És így nem kéne zavarban lennetek egymás társaságában, hanem sokszor megismételhetnétek, ami jó volt egyszer! :)

Viszont ha nem akartok járni, vagy az egyikőtök nem akarja a párkapcsolatot, akkor szerintem ne folytassátok a szexet, mert - főleg ha az egyik fél többet akar - így valóban tönkreteheti a barátságot, érzelmi gubancokat stb. okozhat. Vannak, akik csak szexpartnerek, de azok általában nem barátok, pl. mert lelkileg-intellektuálisan nem sok közös van bennük. A barátság viszont feltételezi a lelki-intellektuális összhang valamilyen fokát, és az különbözteti meg a párkapcsolattól, hogy nincs benne testi vonzalom ill. szex. Nálatok viszont ez is megvan - mi kell még egy jó kapcsolathoz?

Szerintem tizenéves korban pláne nem kéne a szexet és a szerelmet szétválasztani, bár én azt mondom, később sem.

Hypathia

2008. szept. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Én csak úgy tudom elképzelni a dolgot, hogy az egyikőtök "csúnya". Szóval alapból nem lehetne köztetek semmi, de a "helyesebb" fél egyszer beadta a derekát, és dugtatok.

Csak azért próbálom konkretizálni, mert úgy jobb tanácsokat lehet adni :) Tehát így van?

2008. szept. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megesik néha az ilyen, nem kell vele törődni, vagy jöjjetek össze. Egy igazi szerelem az barátság is egyszerre.
2008. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN úgy gondoltam, hogy nem tudnék úgy viszonyulni az egyik legjobb fiúhaveromohoz ugyanúgy, így nemet mondtam neki, mivel én nem is vonzódtam hozz.. Nektek kell eldönteni, hogy mennyire tudtok még mindig barátként tekinteni egymásra, ugyanis a lányban lehet, hogy ébredezik valami komolyabb érzelem..
2008. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én per pill a legjobb barátommal járok, fél éve és nagyon jól megvagyunk. Persze nem szexxel indult :) Szerintem ezt meg kell beszélnetek, mert szerintem sincs fiú és lány között barátság,mert előbb utóbb az egyik fél beleszeret a másikba ;)
2008. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha mindketten továbbra is barátok akartok csak lenni akkor nem hiszem hogy tönkre tenné.ha viszont valamelyikőtök többet akar abból lehetnek bonyodalmak.

szerintem nincs ezzel semmibaj

2008. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!