Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiuk csak akkor tudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk csak akkor tudják mozgatni a péniszüket ha áll, vagy csak úgy simán is?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sokan nem is tudják akaratlagosan, meg ha áll, csak azért látszódik, hogy mozdul, mert ha le van lankadva, akkor visszahajlik, mintha templomba lennél (mise történt volna).

De érdekelne, hogy jött ez a kérdés? :D

2008. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, csak akkor tudják ha áll, ha feszes!

Egyéb, bármilyen kérdésre is szívesen válaszolok, küld mailt

2008. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

Amugy a kérdés úgy jött hogy tegnap barátomnál voltam és semmi komoly nem volt csak simogattam ott lent...de ruhába és mondta hogy nézd...oda néztem és ezzel hülyéskedett :) és ezért kérdeztem,hogy akkor vajon állt neki vagy nem?!

2008. szept. 14. 00:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak állva.

Hisz a péniszben nincs izom, csak barlangos test, ami vérrel telik meg. A tövénél van mindenféle izom, amiket be lehet feszíteni akármikor. Ezekkel mozgatható kicsit a pénisz vége. Ha áll, akkor ettől mozog az egész, ha lóg, akkor meg egyszerűen nem.


Nekem megy :)

2008. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. szept. 14. 00:43
 6/8 anonim válasza:
100%
Nemcsak akkor, bár ezt meg kell tanulni. Olyan mint a nőknél szoritás . A PC izmokkal. Nekem már jól megy. Egyébként maszturbáláskor tanultam meg. Egyik előnye a sok közül.
2008. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az én barátomis tudja ha nem áll neki:) elég érdekes
2009. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

huh nemtudom h ezt az én hozzám tartozó lányka irta e ide de a lényeg ugyanaz....


én pl akkor is tudom mozgatni ha nem áll elég ha egy minimalis allapotban van azaz hogy nem a legkisebb de a hetkoznapi... azzal mar meg es hozzateszem az izmokat akkoris etudom fesziteni ha minimalis meretben van :D

2010. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!