Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy nincs orgazmusom egy pasival se, sehogy, és ha magamnak csinálom, akkor is csak csiklón keresztül sikerül?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akik nem nagyon tudnak hüvelyen keresztül elmenni.
2008. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gáz! A könyvek tele vannak "hüvelyi", meg "csikló" orgazmussal... Minek a felosztás? Nem az öröm a lényeg?


Szóval, lehet, hogy nem tudod teljesen elengedni magad még egyik fiúval sem, ha egyedül vagy akkor meg el tudsz lazulni annyira, hogy eljuttatod magad a csúcsra.


Úgyhogy, ha olyan fiúval találkozol, akiben teljesen megbízol, elengedheted magad előtte, nem szégyenled magad, máris jön az orgazmus magától... Ha meg stresszesebb vagy, igyál egy-két pohár pezsgőt (ne többet, mert akkor eltompulsz...)

2008. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudlak érteni, nekem is ez a"problémám".

Nem szoktam annyiban hagyni, ha már a pasimnak is jó, akkor elvárom, hogy nekem is ugyanezt nyújtsa, mint amit én neki.

2008. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó,de nekem a pasival nem sikerül,bármit csinálok akkor se!
2008. szept. 24. 08:22
 5/5 A kérdező kommentje:
És szerintem már tönkre fog menni a kapcsolatunk,mert látom,hogy ez őt nagyon bántja és nem érti!
2008. szept. 24. 08:23




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!