Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem találom a G-pontot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Granturismo kérdése:

Miért nem találom a G-pontot?

Figyelt kérdés
Szeretném barátnőmet olyan gyönyörben részesíteni,amelyben nem hiszem,hogy része lett volna valaha is.Úgy hallottam,hogy a G-pont(FOLT) izgatásával sokkal hatalmasabb gyönyörben részesíthetjük kedvesünket...Viszont kerestem,de nem találtam meg. :-( Pontosah hogyan is érezhetem hol van az a bizonyos G-pont,ha normál,vízszintes,háton fekvő testhelyzetben próbálkozom?És a hüvelyben mennyire bent,merre felé is találhatom meg?Köszönöm előreis válaszotok.
2008. szept. 12. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A g-pont nem egy kapcsoló, h megnyomod és durran a bomba.

A hüvely bejáratától kb 3/4 ujjnyira, egy enyhén bordás rész után, a has felöli oldalon van. finoman kell masszírozni, vissza-vissza térni rá, amúgy tévhit, h minden nő összepisili tőle magát, van amelyik nem érzékeny rá annyira.

2008. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék hogy az nem pisi,hanem nedv.női magömlés persze spermák nélkül!(akkor lehet benne pisi is ha elötte nem üritette ki a hólyagját)
2008. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Tehát ha próbálkozom,akkor a has felöli oldalt úgy értitek,hogy egyenesen bedugom az ujjamat a hüvelybe,kb 3/4ed behatolásig,és pontosan a fenti részen kell megtalálnom a g-pontot.Remélem jól értelmezem,és ha nem,akkor kijavítotok...Mégegyszer köszönöm válaszaitok!Egy 21éves srác...
2008. szept. 13. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, nincs túl messze a "bejárattól". Ezért is van, hogy nem is olyan fontos a nagy nemiszerv.
2008. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hmhmhm... :-( Sajna nem járok sikerrel!A mutatóujjammal,kb.3-5cm-re bent,pontosan a hüvely belyáratában felfelé irányítva kerestem,ahol a hüvely fala a legérdesebb...de most lehet hogy mármeg túlságosan kívül kerestem...Máskor úgy szoktam,hogy a mutatóujjam majdnem teljesen bedugom,és akkor sem találtam.Viszont a jobb oldalon találok egy nagyon jó tapintású szervet,ami nem is tudom leírni milyen tapintású is valójában,de puha felületű,és egyben kemény is,és az ujjammal mozgathatom is picit.Ha azt ingerlem,akkor az nagyon jó érzés neki,de az nem a g-pont.Pontosan le tudná írni valaki,hogy a hüvelynek az izmosabb falától befelé merre is találom?A hüvelyben pontosan középen felfelé irányítva ujjamat,és közvetlen az érdesebb izmos fal után,vagy ugyanígy,csak bellyebb???Köszi a segítséget!Sziasztok
2008. szept. 16. 17:28
 6/10 A kérdező kommentje:
SENKI? :-(
2008. szept. 18. 18:29
 7/10 A kérdező kommentje:
:-( SENKI???? :-(
2008. szept. 20. 22:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos úgy vélem,ennél részletesebben senki sem tudja elmagyarázni nekem,hogy hol is van pontosan a g-pont... :-( Azért köszi a segítséget! :-) Sziasztok
2008. szept. 26. 08:28
 9/10 anonim válasza:
Ne a B betűnél keresd...
2008. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legendám szerint azóta is keresi :D


Amugy először kicsit izgasd fel a csajt utána probáld. Nem nehéz megtalálni amúgy. Ja és ne dörzsöld hanem nyomkodd mint egy gombot es kicsit erosen de ne tul erosen

2021. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!