Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy intim képpel fenyegetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy intim képpel fenyegetnek és zsarolnak tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
A volt barátom zsarol, hogy felrakja a régen készített pajzán képeimet az internetre ha nem teszem ezt meg azt . 24 éves ... Az agyam eldobom.... 3 éve nem vagyunk együtt és most a semmiből fenyeget ..
2015. okt. 27. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát igazából ha máshova nem került fel..., de sok mindent a rendőrök nem fognak vele mit csinálni szerintem
2015. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha azt akarod hogy: ügyvéd, ügyvédbojtár, rendőr, aszisztens, titkár, jogász, bíró, ügyész, tanú, szülő stb. lássa akkor

IGEN, TEHETSZ

2015. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze, épp ugyanaz, mint bármi más zsarolásnál.

Csak érdekes lesz a bíróságon, amikor begyűjtött bizonyítékokat nézeget a bíró...

2015. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Látott az a bíró elég puncit hidd el. (akár azért is mert ő maga is lehet nő)


Tehetsz feljelentést hogyne. Az ilyen féreg meg is érdemelné... ez rohadt nagy görénység ám.

2015. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jobban jársz, ha két kigyúrt ismerősöd felkeresi...
2015. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy markos legényt, ski elveszi a kedvét! Az ilyen az féreg!!! Én is kaptam már ilyen képet barátnőmtől, szeretőmtől, de soha semmilyen körülmények között nem élnék ezzel vissza. Nem zsarolnák soha senkit ilyennel. Meg mással sem. Ha közel vagytok én szívesen elveszem a kedvét a srácnak...

33F

2015. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Zsarolnék. 42F :-)
2015. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért zsarolhatnak az ilyen patkányok, mert azt hiszik, úgysem mer egy nő feljelentést tenni, mert milyen ciki a nő számára. Hát már csak azért is feljelenteném. Inkább nézze a bíró a tárgyaláson a pucér képemet, mint egy fél ország a neten.
2015. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tehetsz csak nem lesz belőle semmi.
2015. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
majd szólj ha felrakta megnézzük :-)
2015. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!