Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiú fiút mért szop le?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú fiút mért szop le?

Figyelt kérdés
Miért szereti két pasi egymást orálisan kielégíteni? A csajok tényleg nem elég jók ebben a témában?
2008. szept. 10. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ezt én sem értem,soha nem lennék rá képes.Nincs izgatóbb egy női testnél.(fiú)
2008. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy pasi bekapja egy másik pasi farkát, akkor azt melegnek hívják. Azt meg, hogy egy pasi miért pasihoz vonzódik nem lehet megfejteni. Csak. Erre nem fogsz válasz kapni.
2008. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert meleg, a fiúkhoz vonzódik. Esetleg biszex.
2008. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert jólesik neki...
2008. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Mert a férfi "férfiasságát" vonzóbbnak tartja egy nő "nőiességénél". Én is így vagyok ezzel, mint lány :)


Vannak olyan férfiak, akik a férfiakhoz vonzódnak, az egy dolog. De vannak olyan férfiak, akik a nőket szeretik, csak néha megkívánják a férfi "férfiasságát", bár van ilyen ismerosom, sose ertettem én sem.


Viszont gondolj bele, végülis ha azonos neműekhez vonzódik valaki, annak is lehetnek szexualis vagyai.. az egyik meleg ismerősöm mondta, hogy a nő az neki szép szép, de kb akkora örömmel dugná bele a farkát, mint egy vázába. Ők így "oldják" meg az input-output viszony felborult egyensúlyát :)

2008. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
51%
Az elso dolog ami mindenkinek eszebe jut az az hogy meleg,de lehet akar biszexoalis , sott valaki csak kivancsisagbol teszi ... foleg kamaszkorban
2008. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert nagy valószínűséggel buzi!!!
2008. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem 11 évesen egy kemping zuhanyozójában leszopott egy idősebb külföldi férfi. Annyira jó érzés volt... életem első "nedves" orgazmusa és ez egészet lenyelte. Én akkor össze estem annyira jó volt, nem is viszonoztam neki. Azóta viszont többször én is szoptam meg engem is. Nagyon jó adni és kapni is az élvezetet.
2011. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Szegény srác, szexuálisan zaklattak 4444négy


miért jó - mert jólesik

2011. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem zaklatásnak. Jó volt.
2011. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!