Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hazudjak? Vagy ilyenkor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudjak? Vagy ilyenkor mit kell mondani?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet,hogy a barátommal körülbelül 1 hónapja élünk szexuális életet,előtte szűz voltam.Eddig is nagyon jó volt a szex,de eddig egyszer élveztem el,a többinél élveztem,de nem volt orgazmusom.Legutóbb a barátom megkérdezte,hogy megvolt-e,én pedig nem akartam neki hazudni,ezért azt mondtam,hogy nem.Alapból óriási önbizalomhiányban szenved,amire tényleg nincs oka,és irtó jó pasi,nem csak szerintem,és sok mindenre lehetne büszke de nem az.Namost így utoljára azt mondta,hogy Ő még kielégíteni sem tud,miért vagyok vele,és nagyon bántotta a dolog.Nagyon szeretem,és ő is engem szerelemből,mégsem tudom,hogy mit kéne tennem.Legközelebb hazudjak,vagy sem?Vagy mit tegyek érte,hogy legalább közelebb kerüljek,ahhoz a bizonyoshoz?

Válaszotokat köszönöm :(


2008. szept. 10. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
nyugodtan mndhatod neki, hogy mennyire jó volt, áradozhatsz róla. jót tesz az önbizalmának, lehet hogy ha kicsit több lesz neki, mégjobban fogjátok élvezni...mert ha magabiztos akkor te is biztos könnyebben eljutsz a csúcsra. ez amúgy nem hazugság, hanem csak kegyes füllentés:)
2008. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
szia! nem kell hazudnod... 1 hónap után "csoda", hogy volt orgazmusod, mert vannak, akiknek hónapokig nincs. magyarázd el neki, hogy ez nem olyan dolog, hogy csettintünk, és van. a legtöbb nő "tanulja" az orgazmust. és mondd meg neki, hogy szereted és élvezed is az együttlétet vele, legyen türelemmel.:) de ne hazudj neki, mert ha az egyszer kiderül... nem lesz kellemes! próbáljatok ki minnél több pózt, irányítsd picit, és ha egyszer összejön, már tudni fogjátok mi kell Neked!:) hajrá!!!:)
2008. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sem mindig van orgazmusom, és a párom szex után mindig megkérdezi, hogy megvolt-e. Én az igazat mondom. Te is mondhatod, ha nem volt meg, de akkor mond meg azt is, hogy attól még élvezed az együttlét minden egyes másodpercét és minden nagyon jó volt.
2008. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%
Szerintem ne fullents neki. Legfokepp azert ne, mert egy ido utan eljutsz arra a pontra, hogy okes, elvezed a szexet a paroddal, de basszus!neked is fontos az orgazmus! Hidj nekem, tapasztalatbol beszelek. Inkabb jatsszatok egymassal sokat, igy tudjatok igazabol kitapasztalni, hogy mi esik igazan jol a masiknak. Es valo igaz, hogy az orgazmus nem jon egyik pillanatrol a masikra, sok no bizony tanulja. Es hogyan? Hat ugy, hogy kitapasztalja hol a legjobb igazan az izgatas...
2008. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4honapja élek szexuális életet és nekem még nem volt:( de még most kezdem élvezni a dolgokat
2008. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%
hazudjál az kell. majd 10év és 2gyerek után is hazud hogy élezed a szexet. inkább mond meg neki hogy ez a közös problémátok és oldjátok meg közösen. nem biztos hogy feltétlen az ő hibája, de ne titkolozz. azzal csak jobban el lesz telve magától.
2008. szept. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

semmiképpen ne hazudj, az sokkal rosszabb, mintha nem tudsz elmenni. a következőket teheted:

1. amikor egyedül vagy, játsz magaddal, hozz össze 1-2 orgazmust. ha már tudod, te hogyan tudsz eljutni a csúcsra, mutasd meg neki is, mit szeretsz

2. mi pasik, nagyon orgazmusközpontúak vagyunk. értesd meg vele, hogy neked nem annyira az orgazmuson van a hangsúly, mikor lefekszetek. persze jó érzés, és jó ha van, de attól még élvezed nagyon.

2008. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!