Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem ciki az, ha egy pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki az, ha egy pasit nekem kell irányitani hogy hogyan csinálja az orális dolgokat?

Figyelt kérdés
nem ciki az, ha a barátomnak mondom h itt nyalj meg ott???
2008. szept. 10. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem az... én is mindig mondom, hogy mit meg hogyan, sőt néha kézzel rá is segítek....
2008. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz szerintem...ez is hozzá tartozik a szexhez h jobban megismerje a párunk a testünket.Ha már tudni fogja h hogy jó neked hidd el nem kell irányítani:Minden ember más...másik az igények is
2008. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Ha belegondolsz, azért szexeltek egymással, mert örömet szeretnétek okozni egymásnak. Ha magától csinálna, és nem esne jól neked, akkor semmi örömöd nincsen benne. Viszont, ha elmondod neki, h neked így meg így jó, akkor ő is biztos lehet afelől, hogy örömet tudott neked okozni!
2008. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.. Gondolj bele szegény honnan a jó égből tudná, ha senki nem mondja neki. Neki nincs olyanja, hogy otthon kipróbálja, hogy hogyan jó. Vagy még ha előző barátnője volt, és neki jól csinálta, akkor sem tuti, hogy neked is pont úgy a jó.

Szerintem egy nőt jóval nehezebb orálisan kielégíteni, mint egy férfit, szóval segíts neki, hamar bele fog jönni, meg te is jobban jársz vele ;)

2008. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki - csak akkor, ha még a 100. alkalommal is irányítani kell. Bár van, aki azt is szereti, ha huzigálják erre-arra, hogy: tessék, itt csináld :-)

Alaphelyzetben semmi sem ciki, ami mindkettőtöknek jól esik.

Remélem, mindig pontosan látja rajtad, hogy mennyire esik jól?

2008. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!