Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom orálisan próbált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom orálisan próbált kielégíteni, de nem élvezek el tőle, semmi extrát nem érzek, miért, nem jól csinálja, vagy nekem nem olyan érzékeny? (igaz amúgy sem volt orgazmusom, mindig csak a közelében járok. )

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
hát.... én nem egy férfivel voltam már életemben...de eddig csak egy volt képes orálisan kielégíteni... Igaziból jó lenne, ha magadnak felderítenéd, hogy mi a jó neked és akkor tudnád irányítani a párodat, hogy mit hogyan kéne csinálnia... és azon meg ne görcsölj, hogy úúú már fél órája csinálja, max szájzárat kap :o) (csak vicc volt), de sokszor nekem is kell bőven idő, hogy sikerüljön... és engedd el magad!!!
2008. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem 1 pasim volt és engem is csak ő vitt el...egy ember!Idő kell hozzá meg engedd el magad...segíts neki...te jobban ismered a tested.
2008. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A párom orálisan próbált kielégíteni, de nem élvezek el tőle, semmi extrát nem érzek, miért, nem jól csinálja, vagy nekem nem olyan érzékeny? (igaz amúgy sem volt orgazmusom, mindig csak a közelében járok. )

Tuti nem jól csinálja, nem ott ingerel, ahol neked lenne jó. Szerintem minden nőnek ugyanannyira érzékeny. (már persze ha lány vagy)

Próbáld meg magadnak otthon kézzel, hogy kitapasztald hogy neked hol/hogyan jó, utána már tudod finoman irányítani a párod.

2008. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* bocs a beidézett kérdésért
2008. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!