Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egézséges-e sz önkielégités?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egézséges-e sz önkielégités? A későbiekben kárunkra válhat? (fiu)

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor válhat károdra, ha minDig túl gyorsan elélvezel és meg sem próbálod sokáig húzni.De ha sokáig csinálod és gyakorlod hogy visszatartsd az orgazmust minél tovább,akkor kifejezetten hasznos!

De egészségtelennek egyik sem egészségtelen :)

2008. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
ja megsüketülsz töle :D :D bocs nem bírtam ellen állni :D
2008. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld minél tovább húzni az időt míg elélvezel, később a csajok hálásak lesznek érte! Valamint ne erősen és gyorsan csináld, mert később nem fogod élvezni ha lánnyal vagy, ugyanis a markod erejét nem tudja hozni egy lány hüvelye/szája.
2008. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Szőrös lesz a tenyered :D Bocsi, én sem.

Maximum megismered a testedet, ami jó.

2008. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

TELJESEN Egészséges! Nem válhat a károdra :)

Csináld sokszor, élvezd ki, ne parazz ilyesmi miatt!! El sem tudom kepzelni, mi baj szarmazhatna belole! :)

2008. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!