Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy héten hányszor átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héten hányszor átlag szexelni és milyen korban ideális?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs átlag, páronként változnak az ilyen szokások. Bármilyen korban :) csak a lényeg, hogy felkészültnek érezd rá magad, és hogy meg legyen hozzá a megfelelő partner.
2008. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem 16-17 éves kor után érdemes elkezdeni, megfelelő védekezéssel (fogamzásgátló) biztosítva. És a kapcsolat elején akár napi szinten is átlagos, később ez lecsökken heti kettőre - háromra. Azt nem tudom, hogy 40 felett hogy működik, de 16,5-től 33-ig biztos így :)))
2008. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D negyven felett is úgy működik, hogy van akik naponta és van akik csak havonta szexelnek. Mi pl hetente kétszer de akkor többször. :))
2008. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy ideális, mindenki más gyakorisággal szereti, ez személyenként/páronként változó. Annyiszor kell csinálni, ahányszor mindkét félnek jól esik, és nem azon kell aggódni hogy ideális -e vagy sem.
2008. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
egy másik helyen erre már reagáltam- minden mindkettötöl függ. 46 éves vagyok, volt barátnöm,akivel heti 3x, volt akivel napi 3x - esetleg 4x... sok függ a nö vonzerejétöl is...persze a pasinak is jó "karban" kell lenni. Laci
2008. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez nincs korhoz kötve,én 50 éves vagyok a pasim 48 és van,hogy 1nap 3x ,4x is van egymás után. ja és mindegyiket nagyon élvezzük!
2008. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!