Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aids-es lehetek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aids-es lehetek az első szeretkezésnél?

Figyelt kérdés

Sziszatokk..

Még nem feküdtem le senkivel és a barátom sem...

De szeretném tudni hogy az első szeretkezésnél nem lehetek -e aids-es kicsit félek ettől.

Vagy inkább ugy kérdem hogy hogy lehet aidse lenni?Mert én azt hallottam hogy ha egy csaj töbször lefekszik több pasival gumi nélkül...

Ez igaz?

Előre is nagyon köszi...


2008. szept. 9. 17:01
 1/10 anonim válasza:
100%
AZ AIDS vér útján fertőzik, ha nem védekeztek igen el kaphatod, bár ha mind a ketten szüzek vagytok akkor nem lehetek elvileg beteg, de jobb a biztonság. Védekezni kell.
2008. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi szűz akkor nem lehet aids-es..max ha drogozott és fertözött tűt használt..(aminek szerintem 0.1% az esélye..)Ne aggódj!Szeretkezz!:)..DE VÉDEKEZZETEK!
2008. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ismered a srácot, és tudod, hogy nem az akkor nem leszel AIDSes, de használjatok óvszert és a probléma megoldva:)


Bocsi, egy kis off: én is hallottam vmi olyasmit, hogy ha vki óvszer nélkül csomó mindenkivel lefekszik, akkoris kialakulhat a betegség a szervezetében, mégha egyik partnere se volt az, mert a szervezetének rengeteg különböző kémiájú másik és új szervezethez kell alkalmazkodnia és ez "kikészíti". Ebből mi az igazság?

2008. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az elöttem írónak:


szóval... megkérdeztem a férjem mert én nem voltam benne nagyon biztos.


nem lehet elkapni a betegséget ha az másik nem aidses. de viszont, az az ember akinek a vére zéro pozitiv, de mégsem aidses ( vagyis a betegség megvan a szervezetében, de nem csinál semmit), akkor nagyon nagy az esély hogy elkapd a betegséget, vagy a te véred is zéro pozitiv lesz.


másképp nem lehet elkapni az aidset, mégha 100 emberrel is lenne szexuális kapcsolatod... csak nem betegségeket kapnál el...

2008. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

AIDS-et csak BETEG (vagy hordozó) embertől lehet elkapni, testnedvekkel (nem csak vérrel). És nem nagyon fertőz - úgyhogy elsőre nem valószínű. Olyan, mintha dobtáras (70 töltény) géppisztollyal orosz ruletteznél (ugye 1 töltény van csak benne).

Azért elég morbid játék így is. Csak annak add oda magad, akiben ABSZOLÚT biztos vagy. Ezerféle betegséget kaphatsz: nem csak az AIDS létezik...

2008. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az aids vér és testnedvek útján terjed. Tehát ha többen használnak egy tűt (drog) vagy ha sebed van és egy beteg vére belefolyik, vagy szexelsz egy aids-es akkor kaphatod el. Viták folynak arról hogy csókolózással terjed-e, több féle meglátás létezik, de elfogadott az hogy abban az esetbe, ha seb van a szájban és így vér útján történhet meg a fertőzés. Attól hogy több/sok emberrel szexelsz, nem alakul ki a betegség, de lehetnek hordozók, akik nem betegek, de megtalálható bennük a vírus, tőlük is elkaphatod. A gyakori partnerváltás azért lehet veszélyes, mert nincs időd kellőképpen megismerni a másikat, így nem tudhatod hogy beteg-e, vagy esetleg közben ő lefeküdte mással aki beteg.

Ha mindketten szüzek vagytok akkor nem hinném, hogy fennálna a veszélye annak, hogy beteg leszel, hiszen mitől, gondolom nem drogozik a párod. Egyébként meg védekezzetek óvszerrel, a nem kívánt terhesség és egyéb fertőzések ellen. Pl a gombát uszodában, nyilvános WC-n is el lehet kapni, nem kell hozzá szex.

2008. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kÖSZI A VÁLASZOKTA SZÓVAL HA VÉDEKEZEK AKKOR NEM LEHETEK AZ UGYE?

eGYÉBKÉNT IS VÉDEKEZTÜNK VOLNA INDENFÉLE KÉPPEN...ÉS AMUGY A BARÁTOM NEM DROGOZIK

2008. szept. 9. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha védekezel, akkor már csak arra kell figyelned, hogy ne harapjon meg :-)
2008. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
miért?Aids-es a párod?Miért kérdezel ilyeneket?Hány éves vagy?Azt hallottad??????Úristen...Ez durva...az emberek azért szoktak védekezni általában,mert nem akarnak babát, vagy a nemi betegségek ellen. nem az Aids ellen. persze, ha Aids-es emberekkel fekszel le, lehetsz az, ha nem védekezel. de mivel a párod szűz, nagy valószinüséggel nem aids-es.Azért mindig védekezz, ha valakivel lefekszel, ha nem akarsz gyereket, vagy nem akarsz valami nemi betegséget összeszedni.
2008. szept. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

elöttem írónak!


olvasd el a többi kommentet és utánna irj hülyeségeket...

2008. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!