Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prostiként van esélyem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiként van esélyem egy átlagos munkára vagy inkább maradjak ennél a foglalkozásnál?

Figyelt kérdés
Igényes magánlakásban dolgoztam 3 évig Angliában, szép és iskolázott vagyok, de használnám a diplomámat.

2015. szept. 25. 13:33
1 2
 11/18 acelsziv ***** válasza:
18%
Maradj inkább k u r v a. Ezzel kevesebb kárt okozol az emberiségnek.
2015. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed?
2015. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai gyakorlaton vettél részt, a beteges szexuális viselkedés arányait kutattad, saját testi-lelki egészséged kockáztatásával, szakmai elkötelezettséged ékes bizonyítékaként. Ezt így beírod, már előnyt is kovácsoltál - manapság úgyis minden a tálaláson múlik :-)
2015. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hahahah 13-as ez jó volt, némelyik helyen úgy bevennék mint a mézes kanalat! :DD
2015. szept. 26. 11:35
 15/18 anonim ***** válasza:

Szóval ha amúgy van piacképes tudásod, és még fiatal vagy, mi is lenne a hatalmas probléma?

Egy fiatalnál (huszas évek közepéig) teljesen elfogadott, sőt inkább pozitív, hogy 1-2 évig önnállóan "kalandozott" külföldön, stresszmentes állásokkal (mosogatás, bbysitter,felszolgálás, és... egyebek:).


Az, hogy nem adod meg azt a 13 éttermet/családot/hostelt ahol az aktuális álláspályázathoz irreleváns tapasztalatot szereztél, talán inkább előny annak, aki 25 pályázatot olvas el naponta.


(Mondjuk ha nagyon nem kerek, valami kinti haverral akinek van gyereke megbeszélhetnél egy év babysitterséget. Addig amíg nem kamuzol RELEVÁNS de nemlétező tapasztalatot, sztem oké.)


Abból ahogy magyarul írsz, remélem-feltételezem, hogy angolul is megtanultál, remélem írni is, ez sok szakmánál nagyon nagy előny, talán az a kivétel ahol nem(?). Gondolom észrevetted, h budapesten az Angol nyelvi léc nincs nagyon magasan, kommunikálni sokan tudnak, de kevesen beszélnek választékosan.


Csomó tanácsadás van pl. életrajzírással kapcsolatban is, pl. az állásböréken is van ingyenes tanácsadás. (HVG-börze, nagyobb egyetemeknek-főiskoláknak is van ilyen évente 1-2szer)


Sajnos nem értek a szakmádhoz, nem tudom, milyen tipikus állások vannak budapesten. Egy biztos: Londonban nagyobb a kínálat...

2015. okt. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Legyszives takarodj az orszagombol! Ez illegalis itt es gyuloljuk a sajat nepunket is ha ezt csinaljak! Akkor a bevandorlo alja nepsegeket..

Jelentettem a moderatornak es remelem IP alapjan valamilyen szankciot rad tudnak huzni! Ha megkapom az IPdet a moderatoroktol, jelenteni foglak a rendorsegen is hogy kitoloncoljanak!


Mielott kotekednetek, nem vagyok magyar allampolgar. Itt szulettem es csak brit vagyok.

2015. dec. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ezt a #16 -ost valahol megsütötte a nap! húwazze!
2015. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

...hat nagyon eros napsutes lehetett nala:)) ez a bizonyitek, hpgy csak kamu, es nem el britanniaban ,-))


Kerdezo, sikerult valamit talalnod?

2016. jan. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!