Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hetente hány alkalommal kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente hány alkalommal kell együtt lennünk a párommal egy héten a párommal, hogy végül legyen orgazmusom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és még nem mentem el soha, de próbálkozunk, csak szerintem kicsit kevés a szex: hetente 1 max 2 alkalommal vagyunk együtt.Nem miattam van csak ennyiszer.1 éve vagyunk együtt.
2008. szept. 8. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ az orgazmusod,hogy egy héten hányszor vagytok együtt,mert ha mondjuk 3-szor vagy 4-szer,az nem garantálja a gyönyört.Az együttlét milyenségétől függ a dolog
2008. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Az elképzelhető, hogy a többszöri próbálkozás növeli az esélyt, de csak ettől nem fog megjönni az orgazmus. Az orgazmus hiánának oka nem az alkalmak számában keresendő. Hanem olyan okokban, mint:

- kellőképpen fel vagy-e izgulva az aktus kezdetekor?

- megfelelő-e a pozíció (az a nyerő, ahol a csikló "súrlódik", de nem árt, főleg eleinte, ha a barátod kézzel is rásegít)?

- te rámozogsz-e, vagy csak fekszel?

stb.

Tegnap írtam a nálam és más lányoknál bevált technikékról egy másik csajnak, keresd ki!

2008. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Segitsünk?

Akkor ird meg hogy a behatoläs mikor jo nedves vagy és kivänod akkor mennyire esik neked jol

Vagy jobb mikor nyalja a puncidat a csiklodat

És mikor a csiklodat simizi az ugyan ojan jo

Esetleg välaszatok ojan hejzetet mondjuk hätulrol

Hatol be és elöre nyulva simogatja a csiklodat és a melleidet a mäsik kézzel

És elötte jol nyaljon ki

Szoval ird meg hogy szokott zajlani nälatok

2008. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!