Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy lánnyal, több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy lánnyal, több pózban is voltunk, de amikr ő volt felül, akkor is nekem kellett mozogni, nem ő lovagolt rajtam. Nem fura ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 09:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez alkattól is függ, van, aki többször és könnyen elmegy egy aktus alatt, van, aki később és nehezebben, de akkor akkorát robban és olyan elnyújtottan (a férfinak érdemes meglovagolni e hullámokat, nem hülyeség további intezív mozgással, és/vagy a csikló simogatásával fokozni a dolgot, szinte a végtelenségig lehet), hogy utána egy óráig fekszik, és másnap egész nap vigyorog! :D

Legtöbbször a lánynak is rá kell mozogni, sokkal jobb lesz neki is - érdemes biztatni erre. Habár nekem volt már olyan pasim, aki olyan jól és olyan szívesen "dolgozott" (nem csak ki-be-ki-be gyorsan mint a nyulak -a legtöbb nőnek ez nem gyere be-, hanem érzékletesen, lassan körbe-körbe), hogy akkor is jó volt vele, ha (kellő előjátékot követően) én csak hanyatt feküdtem.

2008. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ma kezdtem, több, mint húsz éve szexelek, de el sem tudom képzelni, hogy nő létemre ne csináljak semmit, csak hagyjam magam. Sajnálom, hogy az itt megszólaló férfiak ilyen lesújtó véleménnyel vannak a női aktivitást illetően. Azért remélem, nem ez a jellemző!
2008. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem akartam vitát kezdeményezni, ill. a nőket "leszólni", csak nekem furcsa volt...
2008. szept. 8. 13:52
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Én sem szeretem ha lovagló pózban nekem kell mozognom, nem azért mert lusta vagyok hanem mert 1 perc után marhára megfájdul a lábam ilyen helyzetben. A legjobb barátnőmnél is ez a helyzet, szóval nem csak én vagyok ilyen. Nem lehet hogy nálatok is ez az oka?
2008. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Én sem nagyon szeretem a lovagló pózt, pont azért amiért az előttem szóló is megfogalmazta. Nem vagyok el ellustulva, de ha nem jó hát nem jó. És egyébként is ha két ember szereti egymást, akkor ezen nem vitatkoznak, mert mindenhogy jó. Az a kapcsolat már igencsak a tenger mélyén van, ahol a férfit már csak az is zavarja, hogy neki kell mozogni!
2008. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

az, hogy megfájdul a lábad, nem indok, csak kifogás.


te mit szólnál, ha a pasid közölné, hogy van 5 perced elélvezni, mert ha tovább csinálja, akkor megfájdul a dereka...


tessék gyúrni a lovaglóizmokra vagy beismerni a lustaságot...

2008. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes az olyan pozitúrákat preferálni, melyek közben senkinek nem fájdul meg semmije. Ehhez a "van 5 perced elmenni"-szöveghez annyit fűznék hozzá, hogy nem muszáj ám egy aktus alatt egy pózban maradni! Lehet bármit egy ideig csinálni, aztán ha valakinek már kényelmetlen, lehet váltani! Vannak olyan pózok, melyek közben nem mindenki tud elmenni, mégis az aktus elején érdekes egy darabig.
2008. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátommal sokat boncolgattuk és boncolgatjuk a régi kapcsolatainkból származó szexuális tapasztalatokat! Pl ő tök meglepődött azon, hogy erőteljesen szeretek szex közben finckándozni és nem egy helyben maradni! Ne haragudjatok csajok, hogy ezt mondom, de hogy lehet az, hogy lovaglás közben nem mozogtok, mert fáj a lábatok? Szerintem lehetetlen, hisz valamilyen szinten a térded lent van, tehát támasztod magad! Én imádok lovagolni és aktívan mozogni, és ez minden pózra jellemző nálam! Az orgazmus elérése meg olyan dolog, hogy ahhoz nemcsak a pasi kell, hanem a csaj is, mert ő is valamilyen irányítani tudja a mozgásával a dolgokat, hogy mindenképp jó legyen! Az a jó, hogy a barátom is mindent megtesz a közös öröm érdekében, sosem volt még olyan, hogy ne tette volna oda magát...
2008. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hello, szerintem próbáld meg valahogyan felhúzni a lányt. Ha elég ügyes vagy, akkor leteper és neked meg sem kell mozdulnod:)
2008. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!