Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párommal már 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal már 2 éve vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolatunk. A szex is nagyon jó, viszont szeretnénk bevenni egy egyszeri alkalomra egy harmadik személyt, egy lányt. Normális ez? Hol találhatunk ilyen lányt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem nagyon normális, és rámehet a kapcsolatotok.
2008. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem normális. Ha mindkettem benne vagytok. Hirdetéseket nézegessetek. Újságokban, vagy a neten. Viszont abban igaza van az előttem szólónak, hogy benne van a rizikó. (Bár ha tényleg annyira jó a kapcsolatotok és szeretitek is egymást, akkor olyan nagy gond nem lehet.)
2008. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

A kérdésedből úgy veszem le, hogy a párod beleegyezett ebbe. Akkor normális.(remélem valóban érdekli az édes hármas és nem csak azért fogadja el, hogy a kedvedre tegyen :/)

Neten, szexpartner kereső oldalakon biztos találtok.

De a barátnőd távolabbi barátnői között is akadhat. Meglepődik néha az ember, miket meg nem tud a barátairól ha elkezd ilyesmiről beszélgetni. :D

2008. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
szereted te a barátodat???Hogy tudnád azt elviselni h vki mást öleljen csókoljon,vki mással szeretkezzen előtted???Fúúúj undorító ne is haragudj!Lehetne az akárki 1 idegen akit soha többé nem láttok vagy akár a legjobb barátnő.Nekem ez a véleményem!
2008. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy? Nics ebben semmi rossz, a szexben minden megengedett ami mindkettőtöknek belefér. Nagyon sok olyan kapcsolat van, ahol rendszeresen csinálják így. Viszont! Ha fiú vagy gondolj bele abba, milyen érzés lesz a barátnődnek azt látni, h egy másik lánnyal csinálod! Te mit csinálnál, ha előtted dugná meg egy másik pasi??? Nálunk is akarta ezt a párom, de ezt elmondtam neki, és azt mondta, teljes mértékben igazam van mert nem tudná elviselni ha én vki mással. Bár nálunk ez úgy indult, h csak velem lesz a lány mert mindig kiváncsi voltam, hogy milyen lehet egy másik nővel. De erről letettünk. Úgyhogy sztem jól gondoljátok át a dolgokat mielőtt megteszitek, mert tényleg sok hátulütője van!
2008. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Előttem 2-vel szólónak adok igazat. Egy ilyen kapcsolat hogy a francba lehet jó?? Ahol ilyesmi felmerül, ott már nyilván a megcsalás is belefér, elvégre semmivel sem durvább. Fúj. Ez már lassan bioszex. (fűvel-fával)
2008. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem ertem en sem ezt a dolgot. Illetve ertem, mert ferfi vagyok, es az ember ki akar probalni ilyesmit. En is ki fogok ha lesz ra alkalmam, de tuti nem akkor, amikor egy boldog kapcsolatban elek valakivel. Akkor egyszeruen nem illik bele abba a romantikus kellemes attitudbe, amit az edeskettes biztosit. Ha meg elobb talalom meg eletem parjat, minthogy kiprobaltam volna 2 lannyal, akkor meg boldogan felejtem el ezt az egesz 2 csajos dolgot, mert nem lesz ra szuksegem eletem hatralevo reszeben, mert van jobb. ;)
2008. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

már ugyan máshol is válaszoltam erre, de ide is idepöttyentem:


"Leírom most a saját tapasztalatom mivel ez az egész névtelen... Párom egy beszélgetés folytán felhozta a témát. Elsőre persze szíven ütött a dolog, de mivel hozzá tette, hogy csak kíváncsi lenne (mivel mindig foglalkoztatta a gondolat, hogy milyen is lehet), és persze azt is, hogy nagyon félt ezt kimondani, mert félt, hogy egy utolsó ***-nak nézem majd... Hát nem. Mivel őszinte volt én is úgy tettem. (és persze nem haragudtam meg ezért)

Feltettük a következőt fordítva és megkérdeztem, nem félne-e attól, hogy ez esetleg nekem nagyon bejön és bár megegyeztünk, hogy többet soha nekem később sokat járna ezen az eszem... Zavarta volna.

Gondolj bele abba is, mielőtt ilyenre készülsz, hogy mi lehet végül az eredménye.

Én speciel nem tudnék azzal a gondolattal élni, hogy lehet arra az alkalomra gondol folyton, és most is inkább azt akarná... (vagy ami még rosszabb, hogy az a bizonyos harmadik jobb volt nálam)

A leginkább az zavarna az egészben, hogy megosztaná mással azt ami (számomra) egy kapcsolatban a leg"szentebb". Én se lennék képes egyáltalán hozzáérni egy másik emberhez rajta kívül, nem tudnék utána tükörbe nézni... :\ (nem mintha akarnám is)


Szó mi szó, nem lennék rá képes ezt nem is várnám el páromtól, de megbeszéltük és végül az lett a végeredmény, hogy a gondolatot eltettük egy dobozba és a Dunába vele...


Ha igazán fontos neked a párod és végtelenül szereted (magyarul nem csak egy szexpartner) akkor igen beszélgessetek ilyen dolgokról, sűrűn, de ne menjetek bele ebbe, ha rám hallgattok... Semmi értelme. Kicsit olyan érzés, mintha egyedül nem lenne elég neked."


Más kérdés igaz, ha nem párkapcsolatban próbálod ki... az már egy kaland egy más sztori, és nem megy rá semmid...

2009. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!