Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki szeretném elégiteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném elégiteni a barátomat, de még nem csináltam ilyet! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

A barátom már kielégitett,de én még nem mertem a nadrágjába nyúlni,mert még nem csináltam ilyet és elég ciki lenne ha elcseszném!Nem akarom még túlzásba vinni a dolgokat...szóval csak lightosan pl nadrágon keresztül,vagy ha benyulok a nadrágjába akkor,hogy csináljam,hogy jó legyen neki?

A normális válaszokat előre is köszi!

(16éves lány)


2008. szept. 7. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzod nadrágját, alsót, megmarkolod és húzogatod, majd ő irányít, mert minden fiú máshogy szereti, én pl keményen és határozottan, valaki nagyon finoman. Ja, meg szádat se hagyd otthon, az a legjobb :)
2008. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Először nadrágon keresztül simogasd, de óvatosan aztán amikor kemény, mehetsz beljebb. Cirógasd, kényeztesd, érezni fogod, hogy mi jó neki. Közben megkérdezheted, hogy jól csinálod-e, vagy hogy szeretné. Sok sikert!
2008. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod elszúrni! Talán az első alkalomkor még elnézhető hogy kicsit bénázik az ember, meg szerintem vicces is:)

Csak nyugodt csináld és nem lesz semmi baj! Sok sikert:)

2008. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2008. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha elkezded simogatni, akkor szabadítsd is ki, mert kellemetlen, ha nem fér el.

Szépen, finoman indíts - és vagy legyen teljesen száraz, vagy - ha elkezd nedvesedni - akkor nedvesítsd tovább (pl. nyálazd be). Ne súrold rajta a száraz bőrt, mert az igen kellemetlen.

És persze kérdezheted is, hogy jó neki.

2008. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kérd meg,h tanítson. Én barátom anno fogta a kezem és berakta a nadrágjába :D Elirányítgatott szépen, nem volt semmi gond :)
2008. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát annak idején én meg sem mertem érinteni ott... :D Sokszor a barátom irányította oda a kezemet, majd mutatta, hogy hogy csináljam, hogy hogy jó neki. Aztán szépen fokozatosan haladtunk. Most már mindent magamtól csinálok ;-) Letámadom és kééész :-P
2008. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

jó lenne ha már én is itt tartanék :P

Amúgy köszi a válaszokat!

2008. szept. 7. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan simogasd ott, ha kemeny, akkor benyulsz a nadragjaba, es megfogod, hidd el nem fog tiltakozni ;) Aztan kiveszed es eleg erosen megmarkolod, es huzod fel-le egyre gyorsabban. Menni fog, csak elhatarozas meg gyakorlas kerdese. Eloszor kicst fura az egesz, aztan raerez az ember az izere. ;) Ja a golyszikkal csak nagyon fimonam, de farkat nyugodtan meg lehet fogni rendesen. ;)
2008. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :p
2008. szept. 8. 17:23
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!