Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kb mijen vastag szamit jonak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mijen vastag szamit jonak vagy nagyon jonak?

Figyelt kérdés
a cuccom 18 cm hosszu es az atmeroje 5 cm az mennyire atlagos>?:D
2008. szept. 6. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég átlagos
2008. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kicsit már átlagon felüli. Mert az átlag olyan 14-15-16 cm körül van és 4-4,5 cm vastagság. Szal neked átlagon felüli:D
2008. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Az az ätlagos nekem is annyi pontosabban 48mm de senki sem panaszkodott rä

Hogy kicsi vagy nagy

És még mindenkinek elég jo orgazmust okoztam vele mindig

Habär itt az oldalon voltak olvashatok ätlagosnak mondott 13-15cm és 4cm ätméröröl de sztem ezkicsik esetleg szüz länyoknak vagy kezdöknek jol eshet az is

2008. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Az elsö välaszolo azt irta hogy elég ätlagos

Vagyis elég kevés vagy nem valami nagy igyértelmezhetö igaz de a következönek mär nagy hät ki mivel talälkozott de länyok probäljatok ki 1x egy ijent +lätjätok elég jo ätlagon felüli élményetek lesz

2008. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már bőven átlagon felüli hidd el, de ettől még egyáltalán nem biztos hogy jobb lesz a lánynak mint egy átlagos méretűvel. A páromé 13 centi hosszú 4 cm vastag körülbelül és tökéletesen ki tud vele elégíteni pedig jó rég óta nem vagyok szűz és kezdő. Volt már dolgom nagy mérettel, de elmondom hogy nekem több gondot okozott mint élvezetet mert elég gyakran fájt a szeretkezés.
2008. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok! Nem tudom miért kell itt "nagyzolni" a méretekkel kedves 4. ill. 5. válaszadó. Ez a 18 cm átlagon felüli, de minek ekkora pénisz hogyha egy átlagos hüvely kb 10-14 cm körül van. És hiába tuszkolja nem fog bemenni és lehet egy kellemetlen kis méhszájsebet okoz vele a bnőjének.
2008. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Bocsánat! 3. ill. 4 válaszadóra gondoltam :D
2008. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Jaj már megijedtem hogy engem gondolsz nagyzolónak!:)

5. válaszoló

2008. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a méret számít, hanem az, hogy mit csinálsz vele. Én nem is szeretem, ha egy pasinak nagy. Egyrészt fájhat, másrészt a pasi sokszor azt hiszi, hogy már a látvány is elég...

Egy kisebb méretű pénisszel a férfiak jobban igyekeznek.

2008. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért kell vigasztalni a kicsiket

Elég

Nagy baj az ha nem nagyon tudnak behatolni csak vagy 2-3 pozba teljesen a 38 pozbol és akkor se érik el a méhszäjat pedig ha azon tul mész az még jobb mindkettötöknek

De maradjon nektek a langyos élvezet

Ja és lassan mär az ovodäsoké lesz az ätlag méret mikor én 12 voltam akkor mindenki a 18cm es ätlagrol beszélt akkor nekem nem tom mennyi volt de most meg nekem 18 és mindenki 12-14 röl beszél csak nem öszefele mennek a méretek

Persze van akinek a haja hullik

2008. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!