Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal másfél éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal másfél éve feküdtünk le először de én még egyszer sem mentem el, pedig nagyon jó mindig! Miért van ez és mennyi idő után sikerülhet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te magadtól el tudsz élvezni? Ha igen mutasd meg neki, hogy csinálja. Az is lehet, hogy nem vagy eléggé felhúzva!
2008. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magamtól még nem próbáltam. Volt már többszöt hogy annyira fel voltam "húzva", hogy azt se tudtam hol vagyok, de mégsem sikerült. :( Szeretném már átélni. Legalább egyszer.
2008. szept. 4. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Akkor mindenképpen nyugodt körülmények között próbálgasd és hidd el sikerülni fog. Utána neki is tudsz segíteni! Egy kis alkohol segít ellazulni is, ha együtt vagytok!
2008. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ remélem igazad lesz!
2008. szept. 4. 23:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam igen sokáig kb.6évig.

Szex közben nem tudtam elmenni. De a mostani párommal minden más...a lényeg nálam az előjáték,majd hogy felül legyek...nekünk ez jött be.

Remélem tudtam segíteni!

Próbáljátok ki!


Sok sikert!

2008. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, remélem összejön! :)
2008. szept. 5. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:

LEgjobb a spontán orgazmus, de ha az nem jön össze, ne nyugodj bele (meg a barátod se nyugodjon bele!!!) vannak technikák. Pl. kipróbálhatjátok egy olyan pózban, hogy ő aktus közben a kezével tudja simogatni a csiklódat - de van, akinek az is elég, ha a csiklója pont ,egfelelően dörzsölődik a barátja testéhez, már az rásegít a dologra. (Időnként "meg is igazíthatod", hogy a szeméremajkak mögül kibújjon a csiklód, és súrlódjon!)

Van, akinek valóban az jön be, ha felül van - bár én azt javaslom, először ne ülve próbáld ki, hanem úgy, hogy ráfekszel a barátodra, mert úgy jobban stimulálódik a csikló. Van, akinek úgy jön be, hogy a pasi hátulról hatol be (mármint természetesen hüvelybe, csak a pózt értem), és közben simizi a csiklóját.

Segíthet a koncentráció az alhasra, illetve a pénisz mozgására a hüvelyedben; valamint a mély hasi légzés, levegő benntartása, és ez egy párszor - utóbbi viccesenke hangzik, de növeli az orgazmushoz szükséges alhasi vérbőséget.

Ja, az is meghozhatja a kívánt eredményt, ha a barátod -remélem, kellően kitartó és elkötelezett a cél iránt :)- a csiklódat nyalja, és közben ujjaz (esetleg 2 ujjal) vagy az is elég lehet, ha az érzékletes nyalás mellett egyszerűen csak simogatja a hüvelybemenetedet.

2008. szept. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja! (Még előző vagyok) NAgyon fontos, hogy akármiylen póz van, TE IS MOZOGJ RÁ!!!! Ne csak feküdj, ő meg "reszeljen" - abból nemigen lesz orgazmus.
2008. szept. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi segítséget!
2008. szept. 13. 10:20




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!