Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a társkeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a társkeresőkön még a 150+,160+ magas lányoknál is az van kiírva, hogy a pasi legyen minimum 175-176 cm? Az alatt nincs is férfi?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 09:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A szemükben egy 170-172cm férfi nem férfi. És tényleg voltam már egy tucat társkeresőn, ott ez van, 175cm a nagyon minimum. Ezt nem kell a társkeresőkre fogni. Ha kint sétálsz az utcán a 150cm-es törpék mellett is 180-190cm-es férfiakat nem 170cm-es törpéket.. Ez a magasság-fasizmusuk ösztönös. Ösztönösen undorodnak az alacsony férfiaktól. Ez sok férfiban szellemi torzulást okoz, aminek lehet vége öngyilkosság,vagy egyéb más agresszív cselekedet. Hangsúlyozom önmagukban az alacsony férfiak nem lennének ilyenek, ha normálisan kezelnék őket a nők..
2015. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tapasztalom. 170-es pasiként még sosem volt még csak randim sem 28 évesen. Igaz, nekem az arcom is katasztrófa. Aki alacsony és ocsmány, annak sosem lehet kapcsolata.
2015. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!